Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI BİRLİKSPOR’DA HEDEF TÜRKİYE FİNALLERİ

Çankırı Birlikspor Kulübü alt yapı çalışmalarını sürdürüyor. Alt yapısı güçlü olan takımların her zaman başarılı olduğunu dile getiren Kulüp Başkanı Talip Dönmez, alt yapıya önem vermenin spora ve gelecek kuşaklara önem vermek olduğunu dile getirdi. Kulüp olarak öncelikli hedeflerinin alt yapıyı güçlendirerek Çankırı’nın çocuklarını daha iyi yere getirmek olduğunu da kaydeden Dönmez, “Çankırı’da profesyonel olarak […]
Genel - 17 Eylül 2022 20:06 A A

Çankırı Birlikspor Kulübü alt yapı çalışmalarını sürdürüyor. Alt yapısı güçlü olan takımların her zaman başarılı olduğunu dile getiren Kulüp Başkanı Talip Dönmez, alt yapıya önem vermenin spora ve gelecek kuşaklara önem vermek olduğunu dile getirdi.

Kulüp olarak öncelikli hedeflerinin alt yapıyı güçlendirerek Çankırı’nın çocuklarını daha iyi yere getirmek olduğunu da kaydeden Dönmez, “Çankırı’da profesyonel olarak 3 yıldır voleybola hizmet eden Çankırı Birlikspor Kulübü altyapıda da 50 sporcusu ile erkek voleyboluna katkıda bulunuyor. Haftada 3 gün antrenmanlarına devam eden alt yapı takımlarımız en iyi şekilde çalışarak antrene olmaya çalışıyorlar” dedi.

“Bu sezon olduğu gibi bundan sonraki sezonlarda da A takıma altyapıdan oyuncu almayı hedef edindik” diyen Dönmez, “Geçen sezon Türkiye finallerini 2 sayı ile kaybeden küçük erkek takımımız, bu sene kadrosunda hala aynı oyuncuların devam ediyor olması ve genç yeteneklerin de eklenmesi ile daha iyi bir sezon geçirip Türkiye Finallerinde yer almak istiyoruz.

Bir amacımızda kulüp olarak alt yapıda yetiştirdiğimiz gençleri A takımımıza ekleyerek birkaç yıl sonra tamamının kendi çocuklarımızla kuracağımız bir takım kurmak için çabalayan teknik ekibimiz ; Çankırı da voleybol oynamak isteyen 10 -15 yaş gençlerimizi salona antrenmanlarımıza davet ediyoruz” açıklamasında bulundu.

Genel - 20:06 A A
BENZER HABERLER