14° Az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI BİRLİKSPOR KULÜBÜ KIRIKKALE’DE DESTAN YAZDI

Kırıkkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün ev sahipliğini yaptığı Yıldız Erkekler Voleybol Türkiye Şampiyonası Grup müsabakalarında Çankırı Birlik Spor Kulübü tüm rakiplerini yenerek grup şampiyonu oldu. Türkiye Voleybol Federasyonu 2022-2023 yılı faaliyet programında yer alan ve Kırıkkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü organizasyonluğunda düzenlenen müsabakalara; Çankırı, Çorum, Kırıkkale, Kırşehir ve Yozgat İl birincileri katıldı. Yenimahalle […]
Genel - 17 Nisan 2023 15:45 A A

Kırıkkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün ev sahipliğini yaptığı Yıldız Erkekler Voleybol Türkiye Şampiyonası Grup müsabakalarında Çankırı Birlik Spor Kulübü tüm rakiplerini yenerek grup şampiyonu oldu. Türkiye Voleybol Federasyonu 2022-2023 yılı faaliyet programında yer alan ve Kırıkkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü organizasyonluğunda düzenlenen müsabakalara; Çankırı, Çorum, Kırıkkale, Kırşehir ve Yozgat İl birincileri katıldı.

Yenimahalle Şehit Ramazan Akçadağ Spor Salonunda düzenlenen müsabakalarda Çankırı temsilcisi Birlik Spor Yıldız Erkek Voleybol Takımı, 4 galibiyet ve 11 puanla 1. olarak Yarı Final Müsabakalarında Çankırı’yı temsil etme hakkı elde etti.

Kendinden 2-3 yaş büyük rakipleriyle kıyasıya mücadele eden Birlik Spor oyuncuları, daha önce de Çankırı’da düzenlenen Küçük Erkekler kategorisinde finallerde yarışmayı elde ederek, en iyi 32 takım arasına girerek büyü bir başarıya imza atmıştı. 3 sezondur 2. Ligde mücadele eden ve profesyonel olarak Çankırı’nın tek takımı olma özelliğini taşıyan Birlik Spor, uzun vadeye yaydığı bütün hedeflerine emin adımlarla ilerliyor.

Genel - 15:45 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.