14° Hafif yağmur
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI BİRLİKSPOR ENGİN OĞUZ KOÇU VE HALİL YÜCEER’E EMANET

2021-2022 sezonunda TVF Erkekler Voleybol 2.Ligi’nde mücadele edecek olan Çankırı Birlikspor Kulübü 2. Lig Voleybol Erkek Takımı, yeni sezon öncesi antrenör Engin Oğuz Koçu ile sözleşme yeniledi. Kulüp ayrıca yardımcı antrenör olarak Halil Yüceer ile anlaştı. Yeni sezon ile ilgili açıklamalarda bulunan Kulüp Başkanı Talip Dönmez “Geçen sezon yeni kurulan bir kulüp olarak Çankırı’yı 2. […]
Genel - 10 Ağustos 2021 13:11 A A

2021-2022 sezonunda TVF Erkekler Voleybol 2.Ligi’nde mücadele edecek olan Çankırı Birlikspor Kulübü 2. Lig Voleybol Erkek Takımı, yeni sezon öncesi antrenör Engin Oğuz Koçu ile sözleşme yeniledi. Kulüp ayrıca yardımcı antrenör olarak Halil Yüceer ile anlaştı.

Yeni sezon ile ilgili açıklamalarda bulunan Kulüp Başkanı Talip Dönmez “Geçen sezon yeni kurulan bir kulüp olarak Çankırı’yı 2. Lig’de temsil etmiştik. Özellikle Covid 19 belası yüzünden çok sıkıntılı bir sezon yaşamış ve bu sıkıntılara rağmen federasyona vermiş olduğumuz bütün taahhütleri yerine getirerek sezonu tamamlamıştık. Aslında sportif açıdan istediğimizi elde edememiş görünsek de, camiayı tanımada ve rakipleri analiz etmede çok önemli tecrübeler elde ettik. Bu sezona daha temkinli ve titiz bir şekilde hazırlanıyoruz. Takımımızın %60’ını oluşturduk. Sürprizlerimiz, sürpriz transferlerimiz olacak. Çankırılı genç voleybolculardan 5-6 tanesine lisans çıkartacağız. Memleketimizin çocukları 2.Lig atmosferini yaşasınlar ve görsünler. Teknik ekibimize bizimle oldukları için teşekkür ediyorum. Hayırlı olsun dileklerimi sunuyorum” dedi.

Genel - 13:11 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.