Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI BELEDİYESİNDEN FARKINDALIK KONSERİ

Çankırı Belediyesi, 3 Aralık Engelliler Günü dolayısı ile engeli olan vatandaşlar ve aileleri için “Engelsiz Müzikal” programı düzenliyor. Herkese ücretsiz olan konseri ise engelli bireylerin sosyalleşmelerini sağlamak amacı ile oluşturulan Gölbaşı Belediyesi Umutlu Yaşam Uygulama Merkezi (UYUM) Müzik Topluluğu verecek. Çankırı, 3 Aralık Engelliler Günü’nde Gölbaşı Belediyesi UYUM Müzik Topluluğu’nu ağırlayacak. 1 Aralık Çarşamba günü […]
Çankırı - 30 Kasım 2021 20:13 A A

Çankırı Belediyesi, 3 Aralık Engelliler Günü dolayısı ile engeli olan vatandaşlar ve aileleri için “Engelsiz Müzikal” programı düzenliyor. Herkese ücretsiz olan konseri ise engelli bireylerin sosyalleşmelerini sağlamak amacı ile oluşturulan Gölbaşı Belediyesi Umutlu Yaşam Uygulama Merkezi (UYUM) Müzik Topluluğu verecek.

Çankırı, 3 Aralık Engelliler Günü’nde Gölbaşı Belediyesi UYUM Müzik Topluluğu’nu ağırlayacak. 1 Aralık Çarşamba günü saat 14.00’te Atatürk Kültür Merkezinde sahne alacak Gölbaşı Belediyesi UYUM Koro Ekibi engeliler ve ailelerine müzik ziyafeti verecek. Ücretsiz düzenlenen konser, herkese açık olarak yapılacak.

Çankırı - 20:13 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.