29° Açık
  • EURO
  • DOLAR

“CAN DOSTUM VE BEN” ÇEK GÖNDER DÜNYA GÜZELLEŞSİN

Çankırı Belediyesi, 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü için farkındalık oluşturmak amacı ile sosyal medya hesaplarını can dostları ile ilgili paylaşımlara açtı. “Can Dostum ve Ben, Çek Gönder Dünya Güzelleşsin” sloganı ile yapılan duyurunun ilk paylaşımını ise Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen kedi ile çektirdiği fotoğraf ile yaptı. Çankırı Belediyesi, Çankırı halkına çağrıda bulundu. 4 Ekim […]
Çankırı - 30 Eylül 2021 21:04 A A

Çankırı Belediyesi, 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü için farkındalık oluşturmak amacı ile sosyal medya hesaplarını can dostları ile ilgili paylaşımlara açtı. “Can Dostum ve Ben, Çek Gönder Dünya Güzelleşsin” sloganı ile yapılan duyurunun ilk paylaşımını ise Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen kedi ile çektirdiği fotoğraf ile yaptı.

Çankırı Belediyesi, Çankırı halkına çağrıda bulundu. 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü için farklı bir etkinlik düzenleyen Belediye, sosyal medya hesaplarından “çek gönder” etkinliği başlattı. Can dostları ile fotoğraf veya video paylaşımı yapacak vatandaşlar, Çankırı Belediyesi (facebook @cnkrbelediyesi) veya Başkan Esen’i (facebook @ismailhakkiesen) sosyal medya hesaplarından etiketleyerek etkinliğe destek verebilecek.

Ayrıca, 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü için görüntü paylaşımı yapan vatandaşlar, Belediye 6. kat Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Çocuk Meclisi’nden can dostu için mama alabilecek.

Çankırı - 21:04 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.