Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ÇAKÜ PERSONELİ “BİZ BİR AİLEYİZ” ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU

ÇANKIRI Karatekin Üniversitesi (ÇAKÜ) akademik ve idari personeli, Kurban Bayramı tatili sonrası Uluyazı Kampüsü Tuzluk Kafe’de düzenlenen “Biz Bir Aileyiz” etkinliğinde hem eğlendi hem de stres attı. Gecenin açılışında konuşan ÇAKÜ Rektörü Prof. Dr. Harun Çiftçi, böylesine güzel bir etkinlik için emeği geçen herkese teşekkür etti. Rektör Çiftçi, “Çankırı Karatekin Üniversitesi olarak, tüm çalışanlarımızla paydaşlarımızla etkilediğimiz […]
Eğitim - 6 Temmuz 2023 14:26 A A

ÇANKIRI Karatekin Üniversitesi (ÇAKÜ) akademik ve idari personeli, Kurban Bayramı tatili sonrası Uluyazı Kampüsü Tuzluk Kafe’de düzenlenen “Biz Bir Aileyiz” etkinliğinde hem eğlendi hem de stres attı. Gecenin açılışında konuşan ÇAKÜ Rektörü Prof. Dr. Harun Çiftçi, böylesine güzel bir etkinlik için emeği geçen herkese teşekkür etti. Rektör Çiftçi, “Çankırı Karatekin Üniversitesi olarak, tüm çalışanlarımızla paydaşlarımızla etkilediğimiz ve etkilendiklerimizle çevremizle bir bütün olarak sinerji oluşturacağız. İşte bu geceyi de oluşturduğumuz bu sinerjinin devamı için önemli bir adım olarak görüyoruz. Biz Bir Aileyiz etkinliğimiz artık geleneksel olma yolunda gidiyor. Geceye katılımınız beni çok mutlu etti. Kurban Bayramının güzelliği ve ruhu henüz üzerimizdeyken ailelerimizle birlikte burada bir araya gelmek ÇAKÜ olarak bize ayrı bir güzellik kattı. Anadolu’nun dört bir yanından yayılan ezgilerle kulaklarımızın pasını silen değerli personelimize ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.


“ODAĞIMIZDA İNSAN OLACAK ŞEKİLDE KONUMLANIYORUZ”

Birlik ve beraberlik duygusuyla çok daha parlak başarıların ortaya konulabileceğini vurgulayan Rektör Çiftçi, “Sürdürülebilir bir anlayışla kurumsal kültürü ve aidiyeti oluşturmak için bu tür etkinlikler gerçekten çok önemli. Biz yönetim odağımızda insan olacak şekilde kendimizi konumlandırıyoruz. Şeffaflığı ön planda tutarak tabandan tavana bir yönetim hiyerarşisini benimsiyoruz. İşte bu anlayışın tezahürü olarak, aile bireylerimiz, bu tür etkinliklerle duygularını, önerilerini fikirlerini dile getirerek bize ışık tutmaktadır. Bunların hepsi bizim için bir kazanım olmaktadır. Kazanımımızın bol olacağı bu tür etkinliklerin devamının olacağını belirtiyor, hepinize güzel bir gece diliyorum” diye konuştu. Rektör Çitçi’nin konuşmasının ardından gece, üniversite personeli mahalli sanatçı Nuri Özkan ve Sadi Çağlayan’ın birbirinden güzel eserleri seslendirmesiyle devam etti. Daha sonra Fen Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Tamer Keçeli, sanat müziği resitali sundu. Etkinlik, Personel Daire Başkanlığı Personeli Hakan Şentürk’ün türküleri, Tanıtım ve Medya Koordinatörlüğü çalışanı Arif Arpacı ile Genel Sekreter V. Sadık Yılmaz’ın eşi Tansel Yılmaz’ın duygusal şiirleri, çiğ köfte, tatlı ikramı ve oyun havaları ile geç saatlere kadar devam etti. Geceye, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hüseyin Odabaş, ÇAKÜ Akademik Birimler Koordinatörü Prof. Dr. Şebnem Kuşvuran, Genel Sekreter V. Sadık Yılmaz, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Murat Yıldırım ile diğer yöneticiler, akademik ve idari personel aileleriyle birlikte katıldılar.

Eğitim - 14:26 A A
BENZER HABERLER