Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

ÇAKÜ 24. İŞİTME ENGELLİLER YAZ OLİMPİYATLARINDA TÜRKİYE’Yİ TEMSİL EDECEK

Çankırı Karatekin Üniversitesi Spor Kulübü Sporcuları Gizem Nur Uludağ ve Doğukan Yılmaz 1-15 Mayıs 2022 tarihleri arasında Brezilya`da yapılacak 24. İşitme Engelliler Yaz Olimpiyatları’nda ülkemizi temsil edecekler. Kütahya’da gerçekleştirilen İşitme Engelliler Türkiye Badminton Şampiyonası’nda Tek Bayanlar ve Tek Erkekler kategorilerinde ilk 4’e giren Çankırı Karatekin Üniversitesi Spor Kulübü sporcuları Gizem Nur Uludağ ve Doğukan Yılmaz […]
Genel - 30 Mart 2022 12:00 A A

Çankırı Karatekin Üniversitesi Spor Kulübü Sporcuları Gizem Nur Uludağ ve Doğukan Yılmaz 1-15 Mayıs 2022 tarihleri arasında Brezilya`da yapılacak 24. İşitme Engelliler Yaz Olimpiyatları’nda ülkemizi temsil edecekler.

Kütahya’da gerçekleştirilen İşitme Engelliler Türkiye Badminton Şampiyonası’nda Tek Bayanlar ve Tek Erkekler kategorilerinde ilk 4’e giren Çankırı Karatekin Üniversitesi Spor Kulübü sporcuları Gizem Nur Uludağ ve Doğukan Yılmaz 11-22 Mart 2022 tarihleri arasında Yozgat’ın Akdağmadeni ilçesinde yapılan Milli Takım 1. Seçme kampına davet edildiler.

Seçmeye davet edilen 4 bayan ve 4 erkek sporcu içerisinden yapılan seçmede tek bayanlarda Gizem Nur Uludağ 1. ve tek erkekler kategorisinde Doğukan Yılmaz 1. sporcu olarak 1-15 Mayıs 2022 tarihleri arasında Brezilya’da yapılacak 24. İşitme Engelliler Yaz Olimpiyatları’nda ülkemizi temsil etmeye hak kazanırken, ÇAKÜ Öğretim Görevlisi Murat Altun ise sporcularımız ile birlikte Milli Takım Antrenörü olarak olimpiyatlarda yer alacak.

2 kamp daha yapacak olan İşitme Engelliler Badminton Milli Takımı 28 Nisanda Brezilya’ya hareket edecek.

Milli Takım Antrenörü Öğretim Görevlisi Murat Altun ile sporcularımız Gizem Nur Uludağ’a, Doğukan Yılmaz’a ve milli takımımıza başarılar dileriz.

Genel - 12:00 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.