29° Açık
  • EURO
  • DOLAR

BİRLİK SPOR ÇANKIRILILARA EMANET

Türkiye Voleybol Federasyonu Erkekler 2. Ligi’nde mücadele eden Çankırı Birlik Spor, takım kadrosunu şekillendiriyor. Geçen hafta Türkiye Voleybol Federasyonu’nda düzenlenen kura çekimiyle grubu ve rakipleri belirlenen Birlik Spor, kadro kurma çalışmalarına hız verdi. Önceki sezonlarda Ziraatbank Spor Kulübü ile yaptığı protokol kapsamında oyuncu kiralayan Çankırı temsilcisi, bu sezon takımı Çankırılı oyunculara emanet edecek. Kulüpten yapılan […]
Genel - 24 Ağustos 2023 14:49 A A

Türkiye Voleybol Federasyonu Erkekler 2. Ligi’nde mücadele eden Çankırı Birlik Spor, takım kadrosunu şekillendiriyor.
Geçen hafta Türkiye Voleybol Federasyonu’nda düzenlenen kura çekimiyle grubu ve rakipleri belirlenen Birlik Spor, kadro kurma çalışmalarına hız verdi.

Önceki sezonlarda Ziraatbank Spor Kulübü ile yaptığı protokol kapsamında oyuncu kiralayan Çankırı temsilcisi, bu sezon takımı Çankırılı oyunculara emanet edecek.

Kulüpten yapılan açıklamaya göre geçen sezon Küçük Erkeklerde Türkiye finallerine, Yıldızlarda yarı finale kalarak önemli başarılara imza atan altyapı oyuncularından 5 oyuncunun, A Takım kadrosuna alındığı belirtildi. Kulüp, Baş Antrenör Engin Oğuz Koçu ile Altyapılar ve Proje Takımlarından Sorumlu Antrenör Halil Yüceer’in raporu doğrultusunda; Fatih Çocar, Batuhan Erdoğan, Mustafa Efe Ergin, Ahmet Emin Gümüş ve Yavuz Çocar’ın A Takım formasını terleteceklerini ifade etti.

Engin Oğuz Koçu: “Çankırı’yı ve Çankırılıları seven insanlarla çalışıyorum.”

Kadro çalışmaları ile ilgili açıklamalarda bulunan Baş Antrenör Engin Oğuz Koçu, “Çankırı Birlik Spor ’da 4. sezonum. Burada olmaktan dolayı çok mutluyum. Çankırı’yı ve Çankırılıları seven insanlarla çalışıyorum. Herşeyi en ince ayrıntısına kadar düşünen, araştıran, geliştiren ve sonuca bağlayan yöneticiler var. En önemli özellikleri Çankırı’nın sporcularına güveniyorlar ve sonuç ne olursa olsun şans veriyorlar. Altyapı oyuncuları konusundaki mücadelelerini anlatmakla ifade edemem. Bunu gelip görüp yaşamak lazım. Her ortamda her sohbette altyapıdan bahsediliyor. Bizde bize sunulan bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirmek için çabalıyoruz. Haftaya antrenmanlarımız başlayacak. Kendine güvenen, bizim gözümüzden kaçan, şehrimize yeni gelen ve bizimle sahada ter dökmek isteyen Voleybolcu arkadaşlar antrenmanlarımıza katılabilirler. Kendini gösteren ben bu işi layıkı ile yapabilirim diyen arkadaşlarımıza, A Takım kadrosunda şans verebiliriz. Kapımız şehrimizdeki herkese açık.” diyerek davette bulundu.

Genel - 14:49 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.