13° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

BELEDİYE ARAÇ FİLOSUNA 4 İŞ MAKİNESİ DAHA EKLENDİ

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen,  kredi ve hibe kullanmadan belediyenin kendi imkânları ile öz bütçesinden karşıladığı dört iş makinesini araç filosuna ekledi.  Başkan Esen, iş makinelerinin Fen İşleri ile Su ve Kanalizasyon Müdürlüklerinde kullanılmak üzere alt ve üst yapı hizmetlerinde kullanılacağını söyledi. Çankırı Belediyesi, iki adet kazıcı yükleyici ve iki adet tandem silindir alarak […]
Çankırı - 7 Temmuz 2021 13:21 A A

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen,  kredi ve hibe kullanmadan belediyenin kendi imkânları ile öz bütçesinden karşıladığı dört iş makinesini araç filosuna ekledi.  Başkan Esen, iş makinelerinin Fen İşleri ile Su ve Kanalizasyon Müdürlüklerinde kullanılmak üzere alt ve üst yapı hizmetlerinde kullanılacağını söyledi.

Çankırı Belediyesi, iki adet kazıcı yükleyici ve iki adet tandem silindir alarak araç ve iş makinesi filosuna yeni araçlar ekledi. Belediyenin öz kaynakları kullanılarak alınan iş makineleri Belediye Hizmet Binası önünde sergilendi. Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, belediye hizmetlerinin daha verimli hale getirilmesi amacı ile eskiyen ve bakım masrafları yüksek olan iş makineleri yerine yenilerinin kullanılacağını ifade etti. Esen, Çankırı halkına “Hayırlı ve uğurlu olsun.” temennisinde bulundu.

Çankırı - 13:21 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.