15° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

BAŞKAN UYAR’DAN GEÇMİŞ OLSUN MESAJI

Türkiye Değişim Partisi Çankırı İl Başkanı Murat Uyar, ülkenin güneyini etkisi altına alan yangınlar sonrasında geçmiş olsun mesajı yayınladı. Başkan Uyar mesajında, “Aldığımız haberlerle yüreklerimiz de küle döndü. Eş zamanlı çıkan bu yangınlar ormanlarımızı, birçok vatandaşımızın evlerini, bağlarını bahçelerini küle çevirmiş, hayvanlarının telef olmasına neden olmuştur. Ormanlarda yaşayan hayvanların diri diri yandığını görmenin hüznü içerisindeyiz. […]
Çankırı - 30 Temmuz 2021 22:24 A A

Türkiye Değişim Partisi Çankırı İl Başkanı Murat Uyar, ülkenin güneyini etkisi altına alan yangınlar sonrasında geçmiş olsun mesajı yayınladı.

Başkan Uyar mesajında, “Aldığımız haberlerle yüreklerimiz de küle döndü. Eş zamanlı çıkan bu yangınlar ormanlarımızı, birçok vatandaşımızın evlerini, bağlarını bahçelerini küle çevirmiş, hayvanlarının telef olmasına neden olmuştur. Ormanlarda yaşayan hayvanların diri diri yandığını görmenin hüznü içerisindeyiz. Vatandaşlarımız hayatlarını kaybetmiş, birçok vatandaşımızsa yaralanmıştır. Bu üzücü haberlerin ardından ülkemiz adeta yasa boğulmuştur. Bu süreçte yangınla mücadele eden tüm personellerimizden Allah razı olsun. Canları pahasına bu yangınları durdurmak için geceli gündüzlü çalışmalarına devam ediyorlar. Hepsine, tüm Türkiye’ye büyük geçmiş olsun. Umarız bu yangınlar kısa sürede kontrol altına alınarak söndürülür. Geçmiş olsun güzel ülkem” dedi.

Çankırı - 22:24 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.