17° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

BAŞKAN ESEN’LE ÇANKIRI HAKKINDA KONUŞTUK…

Çankırı’mızın çiçeği burnunda Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’le Çankırı projeleri hakkında konuştuk. Başkan Esen Çankırı’yı gerçekten çok sevdiğini ve görevi süresince elinden gelenin en iyisini yapmayı hedeflediğini ifade etti. İlk iş olarak Çankırı’yı turizme açmayı özellikle de Tuz Mağarası’nı sağlık turizmine açmayı düşündüğünü anlatan Esen, bu iş için projelerinin hazır olduğunu söyledi. İkinci projeleri olan […]
Çankırı - 31 Temmuz 2019 22:25 A A

Çankırı’mızın çiçeği burnunda Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’le Çankırı projeleri hakkında konuştuk. Başkan Esen Çankırı’yı gerçekten çok sevdiğini ve görevi süresince elinden gelenin en iyisini yapmayı hedeflediğini ifade etti.

İlk iş olarak Çankırı’yı turizme açmayı özellikle de Tuz Mağarası’nı sağlık turizmine açmayı düşündüğünü anlatan Esen, bu iş için projelerinin hazır olduğunu söyledi.

İkinci projeleri olan Çankırı’da ucuz konut üretmek için ise gerekli çalışmalara başladıklarını anlatan Esen, uygun arsalar bulunursa bu projelerini de gerçekleştirebileceklerini söyledi.

13 Ağustos’ta yürürlüğe girecek olan ve bir çok Oto Galerisinin kapanmasına yol açacak olan yasa hakkında da Oto Galerici esnafını mağdur etmeden, birlikte uzlaşarak karar verecekleri bir yerde kurmayı düşündükleri Oto Galericiler Sitesi hakkında da bilgi verdi.

Bazı haber sitelerinde yer alan Çankırı Milletvekilleri Başkan Esen’i yalnız bırakıyor iddialarını da yalanlayarak, zaten biz Belediye olarak yapmamız gereken işlerimizi yapıyoruz, ancak sayın Vekillerimizin de bize her konuda destek olacaklarına inanıyoruz, çünkü hedefimiz siyaset yapmak değil Çankırı’ya hizmet etmektir dedi.

Başkan Esen son olarak “Çankırı’ya hizmet etmek hem de Belediye Başkanı olarak hizmet etmekten gurur duyuyorum ve bana bu gururu yaşatan halkımıza da şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Biz de Olay 18 ailesi olarak bu güzel sohbetinden dolayı Sayın İsmail Hakkı Esen’e teşekkürlerimizi sunuyor, başarılar diliyoruz.

Çankırı - 22:25 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.