Açık
  • EURO
  • DOLAR

BAŞKAN ESEN ESNAFLA KAHVALTIDA BULUŞTU

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen,  Ahmet Yesevi Meydanı’nda iş yerleri bulunan esnaflar ile kahvaltı yaptı. Dükkânların önünde açık havada gerçekleştirilen kahvaltıya Çankırı Valisi Abdullah Ayaz da eşlik etti. Esnafın istek ve önerilerini dinleyen Başkan Esen, özellikle pandemi sürecinde esnafa destek çalışmaları kapsamında Ahmet Yesevi Meydanı’nda ihalesi sonuçlanan iş yerleri ile ilgili yıl sonuna kadar […]
Çankırı - 2 Temmuz 2021 00:39 A A

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen,  Ahmet Yesevi Meydanı’nda iş yerleri bulunan esnaflar ile kahvaltı yaptı. Dükkânların önünde açık havada gerçekleştirilen kahvaltıya Çankırı Valisi Abdullah Ayaz da eşlik etti.

Esnafın istek ve önerilerini dinleyen Başkan Esen, özellikle pandemi sürecinde esnafa destek çalışmaları kapsamında Ahmet Yesevi Meydanı’nda ihalesi sonuçlanan iş yerleri ile ilgili yıl sonuna kadar kira bedellerinde %50 indirim oranını uygulamaya devam edeceklerini belirtti. Esnaf ile bol bol sohbet eden Esen, güçlü ve dinamik Çankırı için zamana yenik düşmemiş, ayakta sağlam duran bir Çankırı esnafının olması gerektiğinin altını çizdi. Belediye çalışmaları ve halkın beklentileri ile devam eden istişare ortamı, alanda gerçekleştirilen inceleme ile sona erdi.

Çankırı - 00:39 A A
BENZER HABERLER