Açık
  • EURO
  • DOLAR

BAŞKAN AKBAŞ’TAN 10 KASIM ATATÜRK’Ü ANMA GÜNÜ MESAJI

İYİ Parti Çankırı İl Başkanı Aydın Akbaş, 10 Kasım Mustafa Kemal Atatürk’ü Anma Günü dolayısıyla bir anma mesajı yayımladı. Başkan Akbaş, mesajında şu ifadelere yer verdi: “İstiklal Mücadelemizin Başkomutanı, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının 85. sene-i devriyesinde saygı, rahmet ve minnetle anıyorum. Cumhuriyeti bizlere armağan eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve […]
Genel - 9 Kasım 2023 22:09 A A

İYİ Parti Çankırı İl Başkanı Aydın Akbaş, 10 Kasım Mustafa Kemal Atatürk’ü Anma Günü dolayısıyla bir anma mesajı yayımladı.
Başkan Akbaş, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“İstiklal Mücadelemizin Başkomutanı, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının 85. sene-i devriyesinde saygı, rahmet ve minnetle anıyorum. Cumhuriyeti bizlere armağan eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve aziz şehitlerimizi bir kez daha saygı ve şükranla anıyoruz. Dünya var oldukça adın yaşayacak Büyük Atatürk ruhun şad olsun.

10 Kasım 1938 tarihinde aramızdan bedenen ayrılsa da Atamızı, yaşadığımız topraklarda ve dünyada; ilkeleri, fikirleri, eserleri ile yaşayacağız ve daima yaşatacağız. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün öğretileri ışığında emanetlerine sahip çıkarak Türkiye Cumhuriyeti’ni yüceltmeye azimliyiz. Bu duygu ve düşüncelerle, aramızdan ayrılışının 85. yıl dönümünde Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu, büyük lider ve komutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü bir kez daha saygı, minnet ve rahmetle anıyorum.”

Genel - 22:09 A A
BENZER HABERLER