-8° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

BAŞKAN AKBAŞ: “ÖZEL VATANDAŞLARIMIZ İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”

Tüm dünyada engelli insanların sorunlarına dikkat çekmek, onları topluma kazandırmak, hayat standartlarını yükseltmek ve toplumsal farkındalık oluşturmak amacıyla 3 Aralık günü, Birleşmiş Milletler tarafından Dünya Engelliler Günü olarak kabul edildi. İYİ Parti Çankırı İl Başkanı Aydın Akbaş, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü ile ilgili bir mesaj yayımladı. Başkan Akbaş mesajında; “Özel vatandaşlarımızın yaşadıkları sorunlara çözüm üretmek hepimizin sorumluluğundadır. Özel […]
Genel - 2 Aralık 2022 17:10 A A

Tüm dünyada engelli insanların sorunlarına dikkat çekmek, onları topluma kazandırmak, hayat standartlarını yükseltmek ve toplumsal farkındalık oluşturmak amacıyla 3 Aralık günü, Birleşmiş Milletler tarafından Dünya Engelliler Günü olarak kabul edildi. İYİ Parti Çankırı İl Başkanı Aydın Akbaş, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü ile ilgili bir mesaj yayımladı.

Başkan Akbaş mesajında; “Özel vatandaşlarımızın yaşadıkları sorunlara çözüm üretmek hepimizin sorumluluğundadır. Özel vatandaşlarımızın toplumsal hayata katılımlarını kolaylaştırmak, desteklemek, karşılaşabilecekleri tüm engelleri kaldırmak, kaliteli hayat sürebilmelerini sağlamak, aynı zamanda onlara hak ettikleri sevgi ve saygıyı göstermek hepimizin görevidir. Özel vatandaşlarımızın sosyal hayata katılmasındaki engelleri ortadan kaldırmaya ve tüm imkanlardan eşit olarak yararlanmalarına yönelik çalışmalarımız ve projelerimizi en İYİ şekilde hayata geçireceğiz. Özel vatandaşlarımızın sadece bir gün değil tüm yaşamları boyunca sağlıklı, mutlu ve yaşanabilir bir hayat geçirmelerini diliyor ve bunun için de elimizden geleni yapacağımızı bildirmek istiyorum.” dedi.

Genel - 17:10 A A
BENZER HABERLER