29° Açık
  • EURO
  • DOLAR

BAŞKAN AKBAŞ: “İYİ PARTİ ÇANKIRI’DA BİRİNCİ PARTİ OLACAK!”

İYİ Parti Çankırı İl Başkanı Aydın Akbaş, mahalli seçimler kapsamında İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in önderliğinde düzenlenen GİK toplantısına ilişkin değerlendirmede bulundu. Başkan Akbaş: “İYİ Parti’yi Çankırı’da birinci parti çıkartmak için vâr gücümüzle çalışacağız.” dedi. Başkan Akbaş, 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde tüm il ve ilçelerde belediye başkanlıklarına talip olduklarını belirtti. Akbaş, […]
Genel - 16 Eylül 2023 19:02 A A

İYİ Parti Çankırı İl Başkanı Aydın Akbaş, mahalli seçimler kapsamında İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in önderliğinde düzenlenen GİK toplantısına ilişkin değerlendirmede bulundu. Başkan Akbaş: “İYİ Parti’yi Çankırı’da birinci parti çıkartmak için vâr gücümüzle çalışacağız.” dedi.

Başkan Akbaş, 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde tüm il ve ilçelerde belediye başkanlıklarına talip olduklarını belirtti. Akbaş, güçlü adaylar belirleyip il teşkilatı olarak seçime iddialı bir şekilde çıkmak istediklerini ifade eden Başkan Akbaş şunları söyledi:

“Yerel seçimlere 6 ay kaldı. Bizler de Genel Başkanımız Merak Akşener’in önderliğinde toplandık ve yerel seçimlere kendi adayımız, kendi logomuzla göreceğimizi halkımıza açıkladık. Çankırı’nın İYİ Parti belediyeciliğiyle tanışması, İYİ Parti’nin Çankırı’da birinci parti olması için var gücümüzle çalıştık, çalışmaya da devam ediyoruz. Kapı kapı dolaşıp vatandaşlarımıza vaatlerimizi ve Çankırı için projelerimizi anlatıyoruz. Esnaf ve hane ziyaretlerimizle halkla bütünleşiyoruz. Bizleri destekleyen, bu zamana kadar yalnız bırakmayan tüm hemşehrilerime teşekkür ediyoruz. Az kaldı, birlikte tarih yazacağız.” dedi.

Genel - 19:02 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.