Açık
  • EURO
  • DOLAR

BAŞKAN AKBAŞ: ÇANKIRI’DA DAHA GÜÇLÜ VE KARARLIYIZ!

İYİ Parti Çankırı İl Başkanı Aydın Akbaş, 31 Mart 2024 yerel seçimleri öncesi seçmenleri adres değişikliği konusunda uyardı. Yapılan değişiklikleri 1 Ekim 2023 tarihine kadar bildirmeleri gerektiğini vurgulayan Başkan Akbaş, Çankırı’daki seçim hazırlıklarına dair de değerlendirmede bulundu. Özverili çalışmasıyla Çankırılıların takdirini toplayan Başkan Akbaş, vatandaşlara uyarıda bulunurken, gerçekleştirdiği çalışmalarla ilgili de iddialı mesajlar verdi. Çankırı’da […]
Genel - 24 Eylül 2023 13:53 A A

İYİ Parti Çankırı İl Başkanı Aydın Akbaş, 31 Mart 2024 yerel seçimleri öncesi seçmenleri adres değişikliği konusunda uyardı. Yapılan değişiklikleri 1 Ekim 2023 tarihine kadar bildirmeleri gerektiğini vurgulayan Başkan Akbaş, Çankırı’daki seçim hazırlıklarına dair de değerlendirmede bulundu.

Özverili çalışmasıyla Çankırılıların takdirini toplayan Başkan Akbaş, vatandaşlara uyarıda bulunurken, gerçekleştirdiği çalışmalarla ilgili de iddialı mesajlar verdi. Çankırı’da büyük bir zafer elde etme gayretinde olduklarını ifade eden Başkan Akbaş şunları söyledi: “Çankırı’da seçimler öncesinde tüm seçmenlerimize önemli bir görev düşüyor. Adres değişikliği yapmış olan seçmenlerimizin, oy kullanabilmeleri için mutlaka ve mutlaka 1 Ekim’e kadar bildirimde bulunmaları gerekiyor. Bu demokratik hakkınızı kullanabilmek için bu detaya dikkat etmeliyiz. Tarihi bir seçim arifesindeyiz. Herkesin bildiği üzere seçimlere kendi adayımız ve kendi partimizle giriyoruz. Çankırı’da her zamankinden daha güçlü ve kararlıyız. Güçlü, işin ehli, dinamik adaylarımızla sahaya iniyor, her köşesinde vatandaşlarımızla buluşuyoruz. Çankırı’da bu seçimde iddialıyız. Halkımızın talepleri ve beklentileri doğrultusunda bir yönetim anlayışını benimseyerek, Çankırı’yı hak ettiği yere taşıyacağımıza inanıyoruz. Bizleri destekleyen tüm vatandaşlarımıza  teşekkür ediyoruz. Az kaldı, birlikte tarih yazacağız.”

Genel - 13:53 A A
BENZER HABERLER