17° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

“AYDIN AKBAŞ” İYİ PARTİ ÇANKIRI MERKEZ İLÇE BAŞKANI OLDU

İl ve ilçe yönetim kurulu üyelerinin ortak kararının ardından Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın’ın onayı ve Genel Başkan Meral Akşener’in olurlarıyla, Aydın Akbaş İyi Parti Çankırı Merkez İlçe Başkanı oldu. Parti binasında düzenledikleri basın toplantısında konuşan İl Başkanı Bora Kanat, merkez ilçe başkanını belirlemek için il ve ilçe yönetimi olarak çok çalıştıklarını ve […]
Çankırı - 1 Kasım 2019 19:42 A A

İl ve ilçe yönetim kurulu üyelerinin ortak kararının ardından Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın’ın onayı ve Genel Başkan Meral Akşener’in olurlarıyla, Aydın Akbaş İyi Parti Çankırı Merkez İlçe Başkanı oldu.

Parti binasında düzenledikleri basın toplantısında konuşan İl Başkanı Bora Kanat, merkez ilçe başkanını belirlemek için il ve ilçe yönetimi olarak çok çalıştıklarını ve sonunda Aydın Akbaş ismi üzerinde mutabık kalarak Genel Merkez’e onaylattıklarını söyledi.

Kanat şöyle devam etti:  “İsimlerin ön planda olmadığı bir siyasi dönemdeyiz. Partide isim öne geçtiği zaman partinin geleceği sıkıntılı olmaya başladı. Biz de; Bora, Aydın, Ahmet yok, İYİ Parti var. Merkez İlçe Başkanlığında dün başka biri vardı, bugünden itibaren Aydın Akbaş taşıyacak. Bugün il başkanı benim yarın başka bir partili arkadaşımız bu görevi üstlenebilir. Biz her zaman partimizin yanındayız.  Bu yolda sonuna kadar gideceğiz.”

 İyi Parti Çankırı Merkez İlçe Başkanlığı’na atanan Aydın Akbaş ise, Çankırı için hedeflerini şöyle açıkladı:

            “Siyaseti inandığın yolda yürümek ve halkımıza, milletimize hizmet etme sanatı olarak görüyorum. Bu duygudan hareketle Çankırı’da siyaset yaparken hiç kimseyi ötekileştirmeden kucaklayıcı bir anlayışla halkımızın yararına olan her projenin her çalışmanın yanında olacağım. Siyasi nezaket içerisinde halkımızın sorunlarını yapıcı muhalefet anlayışı ile siyasi kamuoyunun gündemine taşıyacağım. Hiçbir siyasi partinin düşmanı değiliz ve olmayacağız ancak çetin rakipleri olacağız.

İyi Parti tüm engellemelere,  haksızlıklara, iftiralara, adaletsizliklere karşı dimdik ayakta kalıp bugün ve bundan sonra da halkla bütünleşerek iktidara yürüyecektir. Bugün umut İyi Partidir, İyi Parti her siyasi partiye nasip olmayacak genişlikte nitelikli bir çalışma kadrosuna sahiptir,  İyi Parti cesur yüreklilerin hareketidir” dedi.

Çankırı - 19:42 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.