Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ASELSAN TEKNO-MACERA STANDI TEKNOFEST’TE SİZLERİ BEKLİYOR

ASELSAN, 27 Nisan-01 Mayıs tarihleri arasında İstanbul Atatürk Havalimanı’nda düzenlenecek TEKNOFEST etkinlikleri kapsamında çocukları hem eğlenebilecekleri hem de kendilerini geliştirebilecekleri bir maceraya davet ediyor. TEKNOFEST etkinlikleri boyunca, ASELSAN’ın hayata geçirdiği dijital eğitim platformu olan Tekno-Macera bünyesinde çocuklara özel olarak hazırlanan UZAY temalı 4 farklı deneyim alanı oluşturulacak. Teknolojik etkinliklerin yer aldığı Tekno-Macera Platformu’na ayrılan alanda […]
Eğitim - 26 Nisan 2023 20:58 A A

ASELSAN, 27 Nisan-01 Mayıs tarihleri arasında İstanbul Atatürk Havalimanı’nda düzenlenecek TEKNOFEST etkinlikleri kapsamında çocukları hem eğlenebilecekleri hem de kendilerini geliştirebilecekleri bir maceraya davet ediyor.

TEKNOFEST etkinlikleri boyunca, ASELSAN’ın hayata geçirdiği dijital eğitim platformu olan Tekno-Macera bünyesinde çocuklara özel olarak hazırlanan UZAY temalı 4 farklı deneyim alanı oluşturulacak. Teknolojik etkinliklerin yer aldığı Tekno-Macera Platformu’na ayrılan alanda ASELSAN 9-12 yaş arası çocuklarla buluşacak.

ASELSAN Tekno-Macera standı sizleri ve değerli çocuklarımızı bekliyor.

Tekno-Macera platformu hakkında detaylı bilgi için alttaki Daha Fazla Bilgi butonunu tıklayarak, ASELSAN Tekno-Macera web sitesine ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi

Eğitim - 20:58 A A
BENZER HABERLER