Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

AKBAŞ: “BASKILARA TEHDİTLERE BOYUN EĞMEDİK EĞMEYECEĞİZ”

İYİ Parti Çankırı İl Başkanı Aydın Akbaş, partisinin İstanbul İl Başkanlığı’na düzenlenen silahlı saldırıyı kınadı. Akbaş, seçimlere sayılı günler kala partisine yönelik saldırının korkaklık olduğunu vurgulayarak, “Bugüne kadar baskılara, tehditlere asla boyun eğmedik, eğmeyeceğiz” sözleriyle tepkisini dile getirdi. Tehditlere karşı İYİ Parti’nin mücadeleden vazgeçmeyeceğini ifade eden Akbaş, “Seçimlere sayılı günler kala partimizi hedef alan bu […]
Genel - 2 Nisan 2023 19:14 A A

İYİ Parti Çankırı İl Başkanı Aydın Akbaş, partisinin İstanbul İl Başkanlığı’na düzenlenen silahlı saldırıyı kınadı. Akbaş, seçimlere sayılı günler kala partisine yönelik saldırının korkaklık olduğunu vurgulayarak, “Bugüne kadar baskılara, tehditlere asla boyun eğmedik, eğmeyeceğiz” sözleriyle tepkisini dile getirdi.

Tehditlere karşı İYİ Parti’nin mücadeleden vazgeçmeyeceğini ifade eden Akbaş, “Seçimlere sayılı günler kala partimizi hedef alan bu saldırı korkaklığın göstergesidir. Tehdit ve nefret dili ülkemiz için bir beka sorununa dönüşmüştür. Nefreti yaygınlaştıran siyaset anlayışı 14 Mayıs’ta sona erecek. Yaratılmak istenen korku atmosferine izin vermeyeceğiz. Bugüne kadar baskılara, tehditlere asla boyun eğmedik, eğemeyeceğiz. Demokrasi mücadelemiz sürecek. Tehdit ve nefret dili kaybedecek, milletimiz kazanacak. İstanbul İl Başkanlığımıza gerçekleştirilen alçak saldırıyı kınıyor, tetikçilerin ve arkasındaki güçlerin yargı önüne çıkarılmasını bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Genel - 19:14 A A
BENZER HABERLER