Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

AK PARTİ TEŞKİLATINDAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJLARI

AK Parti İl Başkanı Avukat Abdulkadir Çelik ve Merkez İlçe Başkanı Bahri Kılıç, halkımızın Ramazan Bayramı’nı birer mesajla kutladılar. Mesajına, “Ramazan ayının rahmet ve bereket ikliminin ardından Ramazan Bayramı’nı sizlerle birlikte karşılamanın mutluluğu içindeyim.” diyerek başlayan AK Parti İl Başkanı Avukat Abdulkadir Çelik, şöyle devam etti: “Kuran-ı Kerim’in nazil olduğu mübarek bir ay olan Ramazan, […]
Çankırı - 1 Mayıs 2022 11:57 A A

AK Parti İl Başkanı Avukat Abdulkadir Çelik ve Merkez İlçe Başkanı Bahri Kılıç, halkımızın Ramazan Bayramı’nı birer mesajla kutladılar. Mesajına, “Ramazan ayının rahmet ve bereket ikliminin ardından Ramazan Bayramı’nı sizlerle birlikte karşılamanın mutluluğu içindeyim.” diyerek başlayan AK Parti İl Başkanı Avukat Abdulkadir Çelik, şöyle devam etti:

“Kuran-ı Kerim’in nazil olduğu mübarek bir ay olan Ramazan, Müslüman coğrafyasının kendine mahsus bir zaman dilimidir. Müslümanlar olarak hepimiz Ramazan’ın irade eğitiminden geçtik, onun şifa veren, gönülleri zenginleştiren günlerini yaşadık. Şimdi sevincimizi, mutluluğumuzu paylaşarak çoğaltma zamanıdır.

Bayramlar toplum şuurumuzun derinleştiği, zamanın en kıymetli duraklarıdır. Bayram coşkusuyla manevi bilincimiz yenilenir; birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımız pekiştirir.

Bayram sevincini gönlümüzün derinliklerine kadar hissetmeli ve o sevinci ailemize, yakın çevremize hatta bütün insanlığa yaymalıyız. Farklı coğrafyalardan, dillerden, ırklardan ve kültürlerden milyonlarca Müslüman bu kutlu günlerde aynı sevinç etrafında halkalanmalı; ihtimam, sevgi ve şefkat bekleyenlere, insanı insana sığınak bilen bir irfanla umut olmalıdır.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm Tüm hemşerilerim bayramını tebrik ediyor, daha nice bayramlara sağlıkla ve huzurla erişmenizi yüce Allah’tan niyaz ediyorum. Mübarek bayramın, ülkemize, İslâm âlemine ve bütün insanlığa iyilik ve hayırlar getirmesini diliyorum.”

AK Parti Çankırı Merkez İlçe Başkanı Bahri Kılıç da yayınladığı Ramazan Bayramı kutlama mesajında şunları kaydetti:

”Rahmet, mağfiret ve bereket vesilesi bir Ramazan-ı şerifi daha uğurlamanın hüznünü yaşıyoruz. Aynı zamanda neşe ve huzur iklimi Ramazan Bayramına kavuşmanın da sevincini idrak ediyoruz. Bizleri bayrama ulaştıran Cenâb-ı Hakk’a hamd ü senalar olsun.

Bayramlarımız mutlulukların paylaşıldığı, birlik, beraberlik, kardeşlik, dostluk duygularının güçlendirildiği, dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu, insanların kaynaşmasına ve huzurlu yaşamın tesisine vesile olan müstesna günlerdir.
Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramının ilimize, ülkemize, İslam Âlemine ve  tüm insanlığa, huzur, mutluluk ve bereket getirmesini diliyor, Ramazan Bayramınızı yürekten kutluyorum.”

Çankırı - 11:57 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.