Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

AK PARTİ İL GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI ÇENDEK: “BAŞLIYORUZ HAYDİ BİSMİLLAH”

AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanlığı’na atanan Sadık Çendek, Yönetimini açıkladı. Çendek, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, “Türkiye Yüzyılı hedeflerini, ideallerini hizmet yolunda her zaman olduğu gibi Çankırımızı daha ileri taşıyacak olan İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulumuz hayırlara vesile olsun. Birbirinden değerli, dinamik, genç arkadaşlarımızla ilimiz gençliği ve AK davamızın kutlu yürüyüşüne kardeşlik ile […]
Genel - 13 Ekim 2023 11:18 A A

AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanlığı’na atanan Sadık Çendek, Yönetimini açıkladı. Çendek, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, “Türkiye Yüzyılı hedeflerini, ideallerini hizmet yolunda her zaman olduğu gibi Çankırımızı daha ileri taşıyacak olan İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulumuz hayırlara vesile olsun. Birbirinden değerli, dinamik, genç arkadaşlarımızla ilimiz gençliği ve AK davamızın kutlu yürüyüşüne kardeşlik ile katkı sağlayacağız. AK Partimizin Çankırı İl Gençlik Kolları Başkanlığı Yönetiminde görev alan her bir arkadaşımı tebrik ediyor, görevlerinde başarılar diliyorum. Başlıyoruz Haydi Bismillah.” İfadelerine yer verdi.

Yönetimde yer alan isimler ise, Ahmet Kaan Batumlu, Aslıhan İpek, Asu Akbaş, Batuhan Demirci, Bekir Oğuz Mutlu, Beyza İpek, Bilal Ayhan, Büşra Gümüş, Büşra Ulusoy, Büşra Savaş, Büşra Yılmaz, Emrullah Eliuz, Eren Kapucu, Erol Eren Kertlez, Eyüp Buğra Güvendi, Fatih Usta, Halim Akdemir, Hilmi Çelikel, Hilmi Demirel, Hüseyin Oğuzhan Çelik, İbrahim Babayusuf, İbrahim Ülker, İbrahim Tunahan Kara, Kadir Babaoğlan, Kemal Yamuç, Mehmet Furkan Mantar, Mesut Kara, Muhammed Emre Çağlar, Muhammed Esad Şimşek, Mustafa Gökçek, Mustafa Kaya, Nurseli Topçu, Recep Yılmaz, Salim Karagülle, Semih Ersoy, Tunahan Akkuş, Turan Çalışkan, Veyselcan Şimşek, Yasin Tekin yer aldı.

Genel - 11:18 A A
BENZER HABERLER