13° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

AK PARTİ HEYETİ ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

AK Parti Çankırı İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik, beraberinde Çankırı Milletvekili ve Grup Başkanvekili Av. Muhammet Emin Akbaşoğlu, Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu, İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Çıbık, Merkez İlçe Başkanı Bahri Kılıç, Gençlik Kolları Başkanı İsmail Çiftçi’den oluşan bir heyetle birlikte Çankırı Valisi Abdullah Ayaz, Cumhuriyet Başsavcısı Oğuz Şükrü Ener, Çankırı Baro Başkanı Av. […]
Çankırı - 27 Temmuz 2021 20:46 A A

AK Parti Çankırı İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik, beraberinde Çankırı Milletvekili ve Grup Başkanvekili Av. Muhammet Emin Akbaşoğlu, Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu, İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Çıbık, Merkez İlçe Başkanı Bahri Kılıç, Gençlik Kolları Başkanı İsmail Çiftçi’den oluşan bir heyetle birlikte Çankırı Valisi Abdullah Ayaz, Cumhuriyet Başsavcısı Oğuz Şükrü Ener, Çankırı Baro Başkanı Av. Mustafa Deniz, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Osman Karadeniz, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Necati Akdoğan, Çankırı Emniyet Müdürü Yılmaz Delen, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Ahmet Kurt, Memur Sen Çankırı İl Temsilcisi Ahmet Dönmez, Türkiye Kamu Sen Temsilcisi İsmail Ayhan, Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Hüseyin Yakar ve Damızlık Koyun-Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Ahmet Susam’ı ziyaret etti.

Heyet, ziyaretlerde il genelinde yapılması planlanan yatırımlar hakkında istişarelerde bulunurken, Çankırı Baro Başkanlığına seçilen Av. Mustafa Deniz ve Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Necati Akdoğan’a tebriklerini iletti.

Yapılan ziyaretlerle ilgili açıklamada bulunan AK Parti İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik, “İlimize yeni yatırımların gelmesi için elimizden geldiğince çabalıyoruz. Ziyaretlerimize de devam edeceğiz. İlimizde yapılması hedeflenen her yatırım için bakanlıklar düzeyinde girişimlerimizi sürdürmekte ve takiplerini yapmaktayız. Projelerin hızlanması, vatandaşlarımızın refah seviyesinin artması ve ilimizin çehresinin değişmesi konusunda yapmış olduğumuz girişimler doğrultusunda paydaşlarımızla istişarelerde bulunarak işleri hızlandırma gayreti içerisindeyiz.” dedi.

Çankırı - 20:46 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.