Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

AK PARTİ ÇANKIRI İL BAŞKANI KORAY ERDOĞAN OLDU

Avukat Abdulkadir Çelik’in istifasıyla boşalan AK Parti Çankırı İl Başkanlığı görevi Koray Erdoğan’a verildi. AK Parti Genel Merkezi’ne davet edilen 4 isimden biri olan Koray Erdoğan, eski Çankırı İl Gençlik Kolları Başkanlığı görevinde bulunmuştu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleri ile Adana, Bingöl, Bitlis, Çankırı, Hakkari ve Şanlıurfa illeri yeni İl Başkanlarıyla tanışmış oldular. Çankırı AK […]
Genel - 3 Ağustos 2023 11:45 A A

Avukat Abdulkadir Çelik’in istifasıyla boşalan AK Parti Çankırı İl Başkanlığı görevi Koray Erdoğan’a verildi. AK Parti Genel Merkezi’ne davet edilen 4 isimden biri olan Koray Erdoğan, eski Çankırı İl Gençlik Kolları Başkanlığı görevinde bulunmuştu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleri ile Adana, Bingöl, Bitlis, Çankırı, Hakkari ve Şanlıurfa illeri yeni İl Başkanlarıyla tanışmış oldular.

Çankırı AK Parti teşkilatında yeni İl Başkanı Koray Erdoğan ile birlikte birçok şeyin değişeceği ve 31 Mart yerel seçimleri için AK Parti’nin bir adım öne geçtiği söyleniyor. Koray Erdoğan, bugün saat 15:00’da AK Parti İl Başkanlığı’nda yapılacak devir teslim töreni sonrasında yeni görevine başlayacak.

İl Başkanlığı için AK Parti Genel Merkezi’ne davet edilen Şevket Koç, Melike Çilhan, Koray Erdoğan ve Ahmet Ulusoy

Genel - 11:45 A A
BENZER HABERLER