14° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

AHMET MECBUR EFENDİ BİLİM VE SANAT MERKEZİ’NDEN BÜYÜK BAŞARI

      Bilginin toplum ile buluşturulmasını, yaygınlaştırılmasını, etkileşimli uygulamalarla anlaşılır bir biçimde kazandırılmasını amaçlayan TÜBİTAK 4004 Doğa Eğitimi ve Bilim Okulları Destekleme Programı’nın 2020/1 Çağrı Dönemi kapsamında Ahmet Mecbur Efendi Bilim ve Sanat Merkezi’nin hazırlamış olduğu “Bugünün Yarınları” isimli proje TÜBİTAK tarafından desteklenmeye uygun görülmüştür.       Merkezimiz Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Emine Irmak […]
Eğitim - 27 Mayıs 2021 22:58 A A

      Bilginin toplum ile buluşturulmasını, yaygınlaştırılmasını, etkileşimli uygulamalarla anlaşılır bir biçimde kazandırılmasını amaçlayan TÜBİTAK 4004 Doğa Eğitimi ve Bilim Okulları Destekleme Programı’nın 2020/1 Çağrı Dönemi kapsamında Ahmet Mecbur Efendi Bilim ve Sanat Merkezi’nin hazırlamış olduğu “Bugünün Yarınları” isimli proje TÜBİTAK tarafından desteklenmeye uygun görülmüştür.

      Merkezimiz Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Emine Irmak Ersin’ in yürütücülüğünde gerçekleştirilecek olan “Bugünün Yarınları” isimli projemiz desteklenmesi uygun görülen 100 proje arasında yer almıştır. Proje, temel mühendislik alanında son nesil teknolojiler ve zengin içerikler kullanılarak donanımlı eğitmenler aracılığıyla öğrencilerimizle buluşturulacaktır.

Eğitim - 22:58 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.