29° Açık
  • EURO
  • DOLAR

2023-2024 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI TYP KURALARI ÇEKİLDİ

Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü (İŞKUR) arasında imzalanan Toplum Yararına Program (TYP) protokolü gereği okullarımıza geçici görevlendirme ile temizlik personeli alımı Hacı Muradı Veli Anadolu İmam Hatip Lisesi Salonu’nda Noter kura çekimi ile belirlendi. Noter huzurunda gerçekleştirilen kura çekimine İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Arif Kırkpınar, Şube Müdürü […]
Ekonomi - 7 Eylül 2023 15:39 A A

Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü (İŞKUR) arasında imzalanan Toplum Yararına Program (TYP) protokolü gereği okullarımıza geçici görevlendirme ile temizlik personeli alımı Hacı Muradı Veli Anadolu İmam Hatip Lisesi Salonu’nda Noter kura çekimi ile belirlendi. Noter huzurunda gerçekleştirilen kura çekimine İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Arif Kırkpınar, Şube Müdürü Recep Aydınçakır, İŞKUR Şube Müdürleri Mehmet Gayret ve Halil Dinlemez ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü personeli katıldı.

Kura çekimi görsel araçlarla da kayıt altına alınarak Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü Youtube hesabı üzerinden yayınlanacak. Kura sonucu ismi açıklanan başvurucuların Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne aşağıdaki evraklarla başvurmaları gerekmektedir.

TYP PERSONELİNDEN İSTENİLEN BELGELER

  1. Aynı Hanede İkamet Eden Kişi Belgesi  (E Devlet)
  2. Kimlik Kartı Fotokopisi
  3. Sabıka Kaydı  (E Devlet)
  4. Sağlık Raporu  (Aile Hekiminden) (Temizlik Hizmetlerini Yapabildiğine Dair Sağlık Raporu)
  5. Nüfus Kayıt Örneği  (E Devlet) (Vukuatlı, Aile)
  6. Eşi Çalışıyorsa Ya Da Emekli İse; Maaş Bordrosu ve Hizmet Dökümü, Esnaf İse Kazanç Belgesi, Çocuklar için;18 Yaşından Büyük Öğrenci İçin Öğrenci Belgesi, Öğrenci Değilse SGK Hizmet Döküm Belgesi (Net Aile Geliri 17.103,48- TL’yi Geçmeyecek)
  7. Ziraat Bankasında açtırılan hesaba ait iban numarasını gösterir belge.

İlimize ve vatandaşlarımıza kura sonuçlarının hayırlı olmasını dileriz.

Ekonomi - 15:39 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.