14° Hafif yağmur
  • EURO
  • DOLAR

VALİ AYAZ: “2.150 BİRİNCİ SINIF – 1.608 ANASINIFI ÖĞRENCİMİZ OKULA BAŞLADI”

      İlimizdeki okullarda yüz yüze eğitim, ana sınıfı ve ilkokul 1’inci sınıflarda başladı. Vali Abdullah AYAZ, İl Milli Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK ile birlikte Şehit Hilmi Bıyıklı İlkokulu’nda 1’inci sınıfları ve Anasınıfını ziyaret ederek, öğrencilere kitap dağıttı. Çeşitli hediyeler verdi.       Vali AYAZ, burada yaptığı açıklamada, 2 bin 150 birinci sınıf, 1608 […]
Çankırı - 21 Eylül 2020 18:53 A A
      İlimizdeki okullarda yüz yüze eğitim, ana sınıfı ve ilkokul 1’inci sınıflarda başladı. Vali Abdullah AYAZ, İl Milli Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK ile birlikte Şehit Hilmi Bıyıklı İlkokulu’nda 1’inci sınıfları ve Anasınıfını ziyaret ederek, öğrencilere kitap dağıttı. Çeşitli hediyeler verdi.
      Vali AYAZ, burada yaptığı açıklamada, 2 bin 150 birinci sınıf, 1608 de anasınıfı öğrencisinin okula başladığını söyledi. Koronavirüse karşı gereken tüm tedbirlerin alındığını belirten Vali Abdullah AYAZ, “Sınıf mevcutları alınan tedbirlere göre düzenlendi. Şimdilik çocuklar haftanın belli günleri okula gidecek. İnşallah önümüzdeki süreçte vaka sayılarındaki düşüşle beraber normal eğitime geçmeyi hedefliyoruz. Hiçbirimiz ilköğretimin başladığı gün okullarımızı böyle görmeyi istemezdik ama önce sağlık.” diye konuştu.
Çankırı - 18:53 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.