13° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ZAFER PARTİSİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI TURGUT ÖZKAN VE OSMAN ÇALIŞKAN OLDU

Çankırı Zafer Partisi Milletvekili adayları Turgut Özkan ve Osman Çalışkan, İl Başkanı Kenan Karakuş’la birlikte Ankara’da Zafer Partisi Genel Merkez’ine giderek başvurularını yaptılar. Genel Başkan Ümit Özdağ’la yaptıkları görüşmenin ardından dilekçelerini veren Özkan ve Çalışkan, İstiklâl yolunda yürüyen kahramanlarımızın duygu ve düşünceleriyle ülkemizin içinde bulunduğu şartları düzeltmek maksadıyla yola çıktıklarını söyleyerek Çankırı halkından destek istediler. […]
Genel - 17 Mart 2023 19:55 A A

Çankırı Zafer Partisi Milletvekili adayları Turgut Özkan ve Osman Çalışkan, İl Başkanı Kenan Karakuş’la birlikte Ankara’da Zafer Partisi Genel Merkez’ine giderek başvurularını yaptılar. Genel Başkan Ümit Özdağ’la yaptıkları görüşmenin ardından dilekçelerini veren Özkan ve Çalışkan, İstiklâl yolunda yürüyen kahramanlarımızın duygu ve düşünceleriyle ülkemizin içinde bulunduğu şartları düzeltmek maksadıyla yola çıktıklarını söyleyerek Çankırı halkından destek istediler.

Zafer Partisi Çankırı il Başkanı Kenen Karakuş, Turgut Özkan ve Osman Çalışkan’ın Milletvekili adaylıkları hakkında şu açıklamalarda bulundu:

“28. Dönem ZAFER PARTİSİ ÇANKIRI Milletvekili adaylarımız Sayın Turgut Özkan ve Osman Çalışkan beylerle birlikte Genel Başkanımız Prof.Dr.Ümit Özdağ’ı makamında ziyaret ederek Milletvekilliği adaylık başvurularını yapmışlardır. Ben İl Başkanı Kenan Karakuş ve Merkez ilçe Başkanı Fatih Uçar’la birlikte böyle mutlu ve sevinçli günde kendilerine eşlik ettik. Her iki Vekilime de Hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum yolumuz açık olsun.”

Genel - 19:55 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.