Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

ZABITADAN RAMAZAN DENETİMİ

Çankırı Belediyesi, şehir merkezinde ekmek ve pide satışı yapan iş yerlerini denetledi. Hijyen ve gramaj kontrollerinin yapıldığı denetimde fırınlar, ekmek ve pide satışı yapan lokantalar, pide salonları ile büfeler yakın markaja alındı. Çankırı Zabıta ekiplerinin Ramazan mesaisi sıkı başladı. Birçok alanda denetimlerini sürdüren ekipler, ekmek ve pide satışı yapan tüm işletmeleri tek tek denetledi. İş […]
Çankırı - 6 Nisan 2022 14:48 A A

Çankırı Belediyesi, şehir merkezinde ekmek ve pide satışı yapan iş yerlerini denetledi. Hijyen ve gramaj kontrollerinin yapıldığı denetimde fırınlar, ekmek ve pide satışı yapan lokantalar, pide salonları ile büfeler yakın markaja alındı.

Çankırı Zabıta ekiplerinin Ramazan mesaisi sıkı başladı. Birçok alanda denetimlerini sürdüren ekipler, ekmek ve pide satışı yapan tüm işletmeleri tek tek denetledi. İş yeri ruhsatı, fiyat etiketi ve hijyen kontrolünün yapıldığı denetimlerde; gramajı düşük ekmek satışı yapan iki işletmeye cezai işlem uygulandı. Ekipler, gramajı 300 ve üzeri çıkan ekmek ve pideleri yapan işletme sahiplerine ise teşekkür etti. Denetimlerin Ramazan ayı süresince devam edeceği bildirildi.

Çankırı - 14:48 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.