17° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

ZABITA TEŞKİLATINDAN BAŞKAN ESEN’E ZİYARET

Çankırı Zabıtası, 1-7 Eylül Zabıta Haftası kapsamında Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’i makamında ziyaret etti. Zabıta Teşkilatı’nın kuruluşunun 195. yıldönümünü kutlayan Esen, mesai gözetmeksizin çalışan zabıta ekiplerini başarılı ve özverili çalışmalarından dolayı kutladı. Zabıta ekipleri, Zabıta Haftasını Anıt alanına koydukları çelenk ile kutlamaya başladı. Başkan Esen’i makamında ziyaret eden ekipler, desteklerinden dolayı Esen’e teşekkür etti. […]
Çankırı - 3 Eylül 2021 21:25 A A

Çankırı Zabıtası, 1-7 Eylül Zabıta Haftası kapsamında Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’i makamında ziyaret etti. Zabıta Teşkilatı’nın kuruluşunun 195. yıldönümünü kutlayan Esen, mesai gözetmeksizin çalışan zabıta ekiplerini başarılı ve özverili çalışmalarından dolayı kutladı.

Zabıta ekipleri, Zabıta Haftasını Anıt alanına koydukları çelenk ile kutlamaya başladı. Başkan Esen’i makamında ziyaret eden ekipler, desteklerinden dolayı Esen’e teşekkür etti. Esen, Belediyeyi sahada en iyi şekilde temsil etmenin, esnaf ve halk ile iş birliği halinde çalışmanın önemli olduğunu vurgulayan Esen, “Çalışmalarımızı ve hizmet kalitemizi artıracak genç ve dinamik bir kadroya sahibiz. Bunu avantaja çevirerek şehrimizin geleceğini birlikte inşa edeceğiz. Zabıta ekiplerimizin yasalar doğrultusunda hareket ederken zaman zaman vatandaşlarımız ile karşı karşıya geldiği için çok stresli ve zor bir görev üstlendiğinizin farkındayım. Özellikle pandemi sürecinde çok büyük görevler üstlendiniz. Vatandaşlarımızın huzur ve güvenliği için mesai mefhumu gözetmeden Çankırı sokaklarında özveri ile çalıştınız.  Tüm zabıta ekibimizin bu özel haftasını kutluyor, görevlerinizde başarılar diliyorum.” dedi.

Çankırı - 21:25 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.