Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ZABITA MÜDÜRLÜĞÜNDEN PAZAR ESNAFI İLE İSTİŞARE TOPLANTISI

Çankırı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, Çarşamba Pazarı’nda gerçekleştirmek istediği düzenlemeler öncesinde pazar esnafı ile istişare etti. Belediye Meclis Salonu’nda düzenlenen toplantıda; esnaf ile ilişkilerin daha da iyileştirilmesi, güçlendirilmesi, etkili iletişim kurularak hizmetlerin ortak akıl ve irade ile hayata geçirilmesi vurgusu yapıldı. Çankırı Zabıtası, pazar esnafının istek ve önerilerini dinledi. Çarşamba Pazarı alanında yapılacak yeni düzenlemeler için […]
Çankırı - 6 Temmuz 2021 22:58 A A

Çankırı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, Çarşamba Pazarı’nda gerçekleştirmek istediği düzenlemeler öncesinde pazar esnafı ile istişare etti. Belediye Meclis Salonu’nda düzenlenen toplantıda; esnaf ile ilişkilerin daha da iyileştirilmesi, güçlendirilmesi, etkili iletişim kurularak hizmetlerin ortak akıl ve irade ile hayata geçirilmesi vurgusu yapıldı.

Çankırı Zabıtası, pazar esnafının istek ve önerilerini dinledi. Çarşamba Pazarı alanında yapılacak yeni düzenlemeler için pazar esnafı ile istişare eden yetkililer, yapılacak çalışma hakkında bilgi verirken esnaftan gelen talepleri de not aldı. Verimli geçen toplantıda, zabıta ekiplerinin görevlerini yerine getirirken en büyük destekçilerinin esnaflar olması temennisi de iletildi.

Çankırı - 22:58 A A
BENZER HABERLER