reklam
reklam
DOLAR 31,0079 % 0.31
EURO 33,5437 % 0.26
STERLIN 39,1889 % 0.35
FRANG 35,2343 % 0.43
ALTIN 2.016,43 % 0,22
BITCOIN 1.598.400 -0.612
reklam

YÜKSEL TEKE GÜVEN TAZELEDİ

Yayınlanma Tarihi : Google News
YÜKSEL TEKE GÜVEN TAZELEDİ
reklam

Çankırı Şehit ve Gazi Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 10. Olağan Genel Kurul Toplantısı, 9 Nisan Cuma günü yapıldı.  Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu, AK Parti İl Başkanı Av. Abdülkadir Çelik, Türk Diyanet-Sen İl Başkanı Satılmış Akyol ve diğer davetlilerin katıldığı Genel Kurul Toplantısı, saygı duruşu ve İstiklâl Marşı’mızın okunmasıyla başladı.

Kur’an-ı Kerim Tilaveti ve Şehitlerimiz için edilen duaların ardından Milletvekili Salim Çivitcioğlu bir konuşma yaptı. Çivitcioğlu’nun konuşmasının ardından Dernek Başkanı ve Dernek Yönetim Kurulu seçimlerine geçildi. 141 üyenin 108’inin katıldığı Genel Kurul Toplantısı’nda yapılan seçimler sonucunda mevcut Başkan Yüksel Teke yeniden başkanlığa seçildi.

Yüksel Teke başkanlığındaki yeni Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu:

  1. YÜKSEL TEKE                           Gazi –  Emekli Astsubay
  2. ÖMER EKŞİ                                Şehit Babası
  3. NURAN AYDOS                         Şehit Eşi
  4. ARİFE UYANIK                         Şehit Yakını
  5. SİNAN KELOĞLANOĞLU      Gazi Uzman Çavuş
  6. HASAN GÜLHAN                      Şehit Babası
  7. MUAMMER ÇELİK                   Şehit Babası

Güven tazeleyerek yeniden Çankırı Şehit ve Gazi Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanlığına seçilen Yüksel Teke yaptığı teşekkür konuşmasında; “Bizleri kırmayarak davetimize icabet eden misafirlerimize, Şehit ve Gazi Ailelerimiz İle Kahraman Gazilerime, İlimiz Basınının çok kıymetli temsilcilerine, bizlerin güvenlik ve asayişini sağlamakla görevli Emniyet Personeline ve çiçek gönderen dostlara, şahsım ve üyelerim adına çok teşekkür eder şükranlarımı sunarım…

      Yeniden bu göreve bizleri layık gören Şehit ve Gazi aileleri ile Derneğimize üye tüm dostlara, Aziz Şehitlerimize, Kahraman Gazilerime ve Kutsal değerler uğruna ter döken, kan döken tüm Ecdada layık çalışmalar yapacağımıza AND Olsun.
      Cenabı Allah Yar ve Yardımcımız Olsun.” dedi.
reklam

YORUM YAP