13° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

YKS TERCİHLERİNDE DOĞRU ADRES: “ÇAKÜ TERCİH OFİSİ”

Çankırı Karatekin Üniversitesi üniversite tercih döneminin başladığı 06 Ağustos 2020 Perşembe günü İmaret Medresesi’nde açtığı tercih ofisi ile tercih yapacak üniversite adaylarına ve velilere rehberlik yapıyor. Açılan ofiste aday öğrencilere tercih kılavuzu, tercih sıralaması ve tercih yöntemleri ile ilgili teknik bilgiler verilerek tercih yapmak isteyen öğrencilere rehberlik ediliyor. Aday öğrencilere ofiste ayrıca Çankırı Karatekin Üniversitesinin […]
Çankırı - 6 Ağustos 2020 21:15 A A

Çankırı Karatekin Üniversitesi üniversite tercih döneminin başladığı 06 Ağustos 2020 Perşembe günü İmaret Medresesi’nde açtığı tercih ofisi ile tercih yapacak üniversite adaylarına ve velilere rehberlik yapıyor.

Açılan ofiste aday öğrencilere tercih kılavuzu, tercih sıralaması ve tercih yöntemleri ile ilgili teknik bilgiler verilerek tercih yapmak isteyen öğrencilere rehberlik ediliyor.

Aday öğrencilere ofiste ayrıca Çankırı Karatekin Üniversitesinin mühendislik, sağlık, hukuk, diş hekimliği ve istihdama yönelik açılan yeni bölümleri ile ilgilide bilgi verilerek gönül rahatlığı ile Çankırı Karatekin Üniversitesini tercih edebilecekleri belirtiliyor.

Tercih yapmak isteyen öğrenciler İmaret Medresesi’nde bulunan tercih ofisinde konunun uzmanı Öğretim Görevlisi Bedri Eminsoy nezaretinde doğru tercih yapmanın rahatlığıyla evlerinin yolunu tutuyor.

Çankırı - 21:15 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.