14° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

YİNE MANTAR, YİNE CAN KAYBI

Çankırı’nın Yapraklı ilçesi Çiçek köyünde yedikleri mantardan zehirlenen kadın hayatını kaybetti, eşinin yoğun bakımda tedavisi devam ediyor.  26.10.2019 Cumartesi günü saat 17:00 sıralarında Yapraklı ilçesine bağlı Çiçek köyünde meydana gelen olayda Makbule Özkan (80) ve eşi Hüseyin Özkan (77) topladıkları mantarı yedikten sonra mide bulantısı ve kusma şikayetiyle Çankırı Devlet Hastanesi’ne başvurdu. Hastanede durumlarının ağırlaşması […]
Çankırı - 28 Ekim 2019 20:14 A A

Çankırı’nın Yapraklı ilçesi Çiçek köyünde yedikleri mantardan zehirlenen kadın hayatını kaybetti, eşinin yoğun bakımda tedavisi devam ediyor.

 26.10.2019 Cumartesi günü saat 17:00 sıralarında Yapraklı ilçesine bağlı Çiçek köyünde meydana gelen olayda Makbule Özkan (80) ve eşi Hüseyin Özkan (77) topladıkları mantarı yedikten sonra mide bulantısı ve kusma şikayetiyle Çankırı Devlet Hastanesi’ne başvurdu.

Hastanede durumlarının ağırlaşması üzerine yoğun bakıma alınan yaşlı çiftten Makbule Özkan doktorların yoğun çabalarına rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti, eşi Hüseyin Özkan’ın durumunun ciddi olduğu ve halen tedavisinin devam ettiği bildirildi.

Olay 18 ailesi olarak merhumeye Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı dileriz.

Çankırı - 20:14 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.