17° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

YILDIZTEPE’YE BEKLENEN KAR YAĞDI

Ilgaz-Yıldıztepe Turizm Merkezi’ne aylardır beklenen kar nihayet yağdı. Karın yağmasıyla birlikte Ilgaz’da kayak sezonu da yavaş yavaş açılmaya başladı. Kayak severlerin tutkusu olan Ilgaz-Yıldıztepe Turizm Merkezi ziyaretçilerini bekliyor. Konuyla ilgili konuşan Ilgaz Belediye Başkanı Mehmed Öztürk: ”Elhamdülillah Yıldıztepe’mizde beklediğimiz kar yağdı. Sezonumuzu açıyoruz inşallah, tüm tatilcileri merkezimize bekliyoruz. Yıldıztepe Turizm Merkezi olarak bungalov evlerimiz, kayak […]
Çankırı - 14 Ocak 2021 20:08 A A

Ilgaz-Yıldıztepe Turizm Merkezi’ne aylardır beklenen kar nihayet yağdı. Karın yağmasıyla birlikte Ilgaz’da kayak sezonu da yavaş yavaş açılmaya başladı. Kayak severlerin tutkusu olan Ilgaz-Yıldıztepe Turizm Merkezi ziyaretçilerini bekliyor.

Konuyla ilgili konuşan Ilgaz Belediye Başkanı Mehmed Öztürk: ”Elhamdülillah Yıldıztepe’mizde beklediğimiz kar yağdı. Sezonumuzu açıyoruz inşallah, tüm tatilcileri merkezimize bekliyoruz. Yıldıztepe Turizm Merkezi olarak bungalov evlerimiz, kayak pistlerimiz, teleferiğimiz, cafe ve otelimizle hizmetinizdeyiz.

Kış sporlarını yaşam tarzı haline getirmiş tüm herkesi bu kış Yıldıztepe’ye bekliyoruz. Buradan sporseverlere de bir duyurum var. Çekya Büyükelçiliğiyle ortaklaşa DİPLOMATİK KAYAK YARIŞIMIZI 26-27-28 Şubat 2021 tarihlerinde Ilgaz’da Yıldıztepe Kayak Merkezimizde gerçekleştireceğiz. Bu uluslararası yarışı tüm sporseverlerimize buradan duyuruyorum.” dedi.

Çankırı - 20:08 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.