13° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

YEŞİL ILGAZ ADINA YARAŞIR ŞEKİLDE DÜZENLENİYOR

Ilgaz Belediyesi İtfaiye ve Garaj Amirliğine bağlı Park ve Bahçelerle ilgili ekipler düzenli bir çevre için “yeşili sev çevreyi koru” teması altında Ilgaz’da daha önce 5 km. boyunca asfaltı, bordürü, kaldırımı ve yol çizgileri tamamlanan Merkez Caddelerden Şehit Cemil Çelik Caddesi üzerinde orta refüj boyunca ladin fidanları dikimini gerçekleştirdi. Düzenli bir çevre oluşturmak için çalışmalarına […]
Çankırı - 11 Mayıs 2021 20:52 A A

Ilgaz Belediyesi İtfaiye ve Garaj Amirliğine bağlı Park ve Bahçelerle ilgili ekipler düzenli bir çevre için “yeşili sev çevreyi koru” teması altında Ilgaz’da daha önce 5 km. boyunca asfaltı, bordürü, kaldırımı ve yol çizgileri tamamlanan Merkez Caddelerden Şehit Cemil Çelik Caddesi üzerinde orta refüj boyunca ladin fidanları dikimini gerçekleştirdi.

Düzenli bir çevre oluşturmak için çalışmalarına devam eden Ilgaz Belediyesi yeşili ve doğayı koruyan örnek davranışıyla vatandaşlardan takdir topladı.

Çalışmaların sürdüğü Ilgaz Belediyesinde Belediye Başkanı Mehmed Öztürk: “5 km’lik sıcak asfalt, kaldırım, yol çizgileri ve bordürleri ile orta refüjleri tamamlanan Şehit Cemil Çelik Caddemizde, yeşili ve doğayı seven bir anlayışla çevre dostu belediyecilik anlayışımızı da geliştiren bir düsturla ağaç dikimlerimize devam ediyoruz. Yeşil Ilgaz’ımızı adına yaraşır şekilde düzenliyoruz.” İfadelerini kullandı.

Çankırı - 20:52 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.