14° Parçalı az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

YERLİ VE MİLLİ OTOMOBİLİMİZ TOGG ÇANKIRI’DA HALKIMIZIN BEĞENİSİNE SUNULDU

Türkiye’nin Yerli ve Milli üretimi olan ‘Akıllı Cihaz’ TOGG Çankırı’da vatandaşların beğenisine sunuldu. TOGG TX10 model Akıllı Cihaz Çankırı’ya Ankara üzerinden karayolu ile gelerek ilk önce Fuar Yolu sonunda yer alan AK Parti Seçim Bürosu önünde vatandaşlarla buluştu. Daha sonra Çankırı Karatekin Üniversitesi’ne giderek oradaki öğrencilerle bir araya gelen Akıllı Cihaz gençlerden fazlasıyla ilgi gördü. […]
Çankırı - 5 Mayıs 2023 10:05 A A

Türkiye’nin Yerli ve Milli üretimi olan ‘Akıllı Cihaz’ TOGG Çankırı’da vatandaşların beğenisine sunuldu. TOGG TX10 model Akıllı Cihaz Çankırı’ya Ankara üzerinden karayolu ile gelerek ilk önce Fuar Yolu sonunda yer alan AK Parti Seçim Bürosu önünde vatandaşlarla buluştu. Daha sonra Çankırı Karatekin Üniversitesi’ne giderek oradaki öğrencilerle bir araya gelen Akıllı Cihaz gençlerden fazlasıyla ilgi gördü. Saat 16:00’da Yunus AVM önünde vatandaşların beğenisine sunulan Akıllı Cihaz’ı çok sayıda vatandaş alkışlarla karşıladı. Akıllı Cihaz TOGG tanıtım programı vatandaşların hatıra fotoğrafı çekimleri ile devam etti.

Akıllı Cihaz TOGG hakkında açıklamalarda bulunan AK Parti Grup Başkanvekili Av.Muhammet Emin Akbaşoğlu, “Gençlerimizle, kadınıyla, erkeğiyle, torunuyla, dedesiyle hep beraber milli gururumuz TOGG’umuzun yanındayız. Dünya lideri Recep Tayyip Erdoğan, ‘Biz mutlaka yapacağız, Devrim otomobilinin başına gelenleri unutmuyoruz. Biz en iyisini, en teknolojik cihazını yerli ve milli otomobilimizi yapacağız, bunun için 5 babayiğit arıyorum.’ demişti. Her türlü imkanı sunacağını ifade etmişti. İşte ete kemiğe büründü. Artık Türkiye’nin yollarında, Çankırı’nın sokaklarında TOGG göründü. ‘Yaparsa AK Parti yapar’ sözünün, ‘Yaparsa Erdoğan yapar’ sözünün hep beraber gerçekleştiğini görüyoruz. TOGG ile Altay tankı ile karada, TCG Anadolu gemimizle denizlerde, milli muharip uçağımız Kaan, Hürjet, Atak ve Gökbey ile havadayız. Dolayısıyla bu millet kendine Erdoğan ile öz güvenini öyle bir ortaya koydu ki… O sebepledir ki Biden, ‘Erdoğan’ı devirmeliyiz’ demek durumunda kaldı. Çünkü Erdoğan bir dünya lideri. Biden’in ortaya koyduğu senaryonun figüranlığını üstlenenler asla başarılı olamayacaklar. Çünkü bu millet manda ve himayeyi kabul etmez, vesayeti kabul etmez. Bu millet yüzyıl önce Mustafa Kemal Paşa’nın önderliğinde nasıl istiklal mücadelesini ortaya koydu ve başarı kazandıysa Mustafa Kemal Paşa’nın bir başka ilkesi tam bağımsız Türkiye ve muasır medeniyetler seviyesinin üstüne çıkma hedeflerini gerçekleştiren liderin de Recep Tayyip Erdoğan olduğunu yakinen biliyor, bunu somut bir şekilde görüyor, bu münasebetle bütün desteğini Erdoğan’ın etrafında kenetlenerek milletçe ortaya koyuyor.” ifadelerine yer verdi.

Şehir merkezinde vatandaşlarla buluşan akıllı cihaz daha sonrasında Korgun, Kurşunlu, Atkaracalar ve Çerkeş ilçelerinde de vatandaşlarla bir araya geldi.

Akıllı Cihaz TOGG, yapımı büyük oranda tamamlanan Korgun-Kurşunlu yolu üzerinden giderek adeta bir tarihi ana imza attı.

Çankırı - 10:05 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.