24° Az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

YENİMAHALLE’DE YOL GENİŞLETME VE DERE ISLAH ÇALIŞMASI BAŞLADI

Çankırı Belediyesi, Yenimahalle Yunus Emre Caddesi’nde yol genişletme çalışmalarına başladı. Çalışmalar kapsamında bölgede bulunan Bademlik Deresi de ıslah edilecek. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yerleşime yeni açılan alanları imar planına uygun hale getirmek için başlattığı yol genişletme çalışmaları kapsamında Yunus Emre Caddesi’nin tamamını 7,5 metreden 15 metreye çıkartacak. Yolun tamamlanması ile birlikte bölgedeki trafik akışı da […]
Çankırı - 1 Temmuz 2021 19:57 A A

Çankırı Belediyesi, Yenimahalle Yunus Emre Caddesi’nde yol genişletme çalışmalarına başladı. Çalışmalar kapsamında bölgede bulunan Bademlik Deresi de ıslah edilecek.

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yerleşime yeni açılan alanları imar planına uygun hale getirmek için başlattığı yol genişletme çalışmaları kapsamında Yunus Emre Caddesi’nin tamamını 7,5 metreden 15 metreye çıkartacak. Yolun tamamlanması ile birlikte bölgedeki trafik akışı da rahatlayacak. Bademlik Deresi ıslah çalışmaları kapsamında ise 420 metre uzunluğunda kapalı menfez ve açık kanal yapılacak.

Çankırı - 19:57 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.