16° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

YENİ YIL YENİ BİR BAŞLANGIÇTIR…

Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş, 2019 yılına veda edip 2020 yılına girmeye hazırlandığımız şu günlerde yayınladığı mesajla tüm Çankırı halkının yeni yılını kutladı. Vali Aktaş sözlerine şöyle devam etti: ” Acısıyla tatlısıyla 2019 yılını geride bırakarak 2020 yılına girmenin heyecanını yaşıyoruz hep birlikte. Her yeni yıl, umutların yeşerdiği, iyimserliğin hâkim olduğu, daha iyi hayat şartlarına […]
Çankırı - 30 Aralık 2019 23:56 A A

Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş, 2019 yılına veda edip 2020 yılına girmeye hazırlandığımız şu günlerde yayınladığı mesajla tüm Çankırı halkının yeni yılını kutladı. Vali Aktaş sözlerine şöyle devam etti:

” Acısıyla tatlısıyla 2019 yılını geride bırakarak 2020 yılına girmenin heyecanını yaşıyoruz hep birlikte. Her yeni yıl, umutların yeşerdiği, iyimserliğin hâkim olduğu, daha iyi hayat şartlarına ulaşma yolunda beklentilerin arttığı bir ortam oluşturmaktadır. 

Yeni yıl, kişisel ya da toplumsal olarak geleceğe dönük beklentilerimizin arttığı, başarı ve mutlulukların ümit edildiği yeni bir başlangıçtır. Ülkemizin ve milletimizin birlik ve beraberliğinin 2020 yılında daha da güçlenerek devam edeceğine, huzurlu, mutlu ve başarılı bir yıl geçireceğimize olan inancım tamdır. 

Yeni yılda ülkemizin daha ileri gitmesi, refah ve huzur ortamının devam etmesi en büyük temennimizdir. Çankırı Valiliği olarak yeni yılda ilimiz adına koyduğumuz hedefleri gerçekleştirebilmenin, halkımıza daha fazla sosyal ve ekonomik imkânlar sunabilmenin gayreti içerisinde olacağız. Çankırı’mızın önüne yeni ufuklar açma azim ve kararlılığımızı sürdüreceğiz. 

Bu duygu ve düşüncelerle kıymetli Çankırılı hemşerilerimin yeni yılını en samimi duygularımla kutluyor; 2020 yılının ülkemize, milletimize ve ilimize huzur, barış ve mutluluklar getirmesini temenni ediyorum.  ”  

Hamdi Bilge AKTAŞ
 Çankırı Valisi

Çankırı - 23:56 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.