-8° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

YENİ ŞAMPİYONLAR BU SALONDAN ÇIKACAK

Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü, okul ve kurumların fiziki yeterlilikleri ve gereksinimlerinin karşılanması için modern ve yenilikçi sistemlerin yer aldığı hizmet alanları yapım iş ve işlemlerine devam ediyor. Yapımı  tamamlanan binalara bir yenisi daha eklendi. Çankırı Merkez’de eğitim öğretim faaliyetlerini sürdüren Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bünyesinde yapımına başlanan Spor Salonu öğrenciler tarafından kullanılmaya başlandı. […]
Eğitim - 9 Ocak 2023 16:00 A A

Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü, okul ve kurumların fiziki yeterlilikleri ve gereksinimlerinin karşılanması için modern ve yenilikçi sistemlerin yer aldığı hizmet alanları yapım iş ve işlemlerine devam ediyor.

Yapımı  tamamlanan binalara bir yenisi daha eklendi. Çankırı Merkez’de eğitim öğretim faaliyetlerini sürdüren Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bünyesinde yapımına başlanan Spor Salonu öğrenciler tarafından kullanılmaya başlandı.  07.07.2021 tarihinde ihale edilen ve 6 milyon 438 bin 627 TL maliyetle  spor salonunun yapımı tamamlandı.

Yapımı tamamlanan yeni spor salonu,  öğrencilerin sanatsal, sosyal ve sportif faaliyetleri icra edebilmeleri için  onlara modern bir ortam sunuyor. Çevre düzenleme iş ve işlemleri, ısıtma sistemleri ve saha içi alanların düzenlenmesi sonrasında faaliyete geçen spor salonunun yapımından dolayı MTAL öğrencileri  çok memnun olduklarını ifade ettiler. Okullarının modern tesislerde birçok sporcu yetiştireceğini de dile getiren öğrenciler, artık sportif karşılaşmalarda okullarının  üst sıralarda yer alacağını belirttiler.

Eğitim - 16:00 A A
BENZER HABERLER