14° Hafif yağmur
  • EURO
  • DOLAR

YAZ TATİLİNDE OKUL VAR MI ?

Koronavirüs tedbirleri nedeniyle bir süredir kapalı olan okullarda eğitim başlayacak mı ve yaz tatilinde okullar açık olacak mı sorularıyla sık sık karşılaştığını belirten Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk bir Twetter paylaşımıyla soruları cevapladı. Selçuk, paylaşımında öğrencilere şöyle seslendi: “Okul yok. Konuşmak, doyasıya oynamak, bulutları izlemek, uçurtmayı uçurmak, uçaklara el sallamak, toprağa dokunmak, bir çiçeği koklamak […]
Eğitim - 8 Mayıs 2020 12:50 A A

Koronavirüs tedbirleri nedeniyle bir süredir kapalı olan okullarda eğitim başlayacak mı ve yaz tatilinde okullar açık olacak mı sorularıyla sık sık karşılaştığını belirten Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk bir Twetter paylaşımıyla soruları cevapladı.

Selçuk, paylaşımında öğrencilere şöyle seslendi:

“Okul yok. Konuşmak, doyasıya oynamak, bulutları izlemek, uçurtmayı uçurmak, uçaklara el sallamak, toprağa dokunmak, bir çiçeği koklamak var. Kuşlarla oynamak, kuşlar gibi olmak var. EBA yine açık, EBA TV yine yayında. Önümüzdeki senenin hazırlık dersleri var. İsteyen öğrenciler için uzaktan eğitimle yaz okulu var. Hazırladığımız güzel yayınlar, eğlenceli içerikler var. Okul yok ama ondan eminiz, tamam mı?”

Eğitim - 12:50 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.