15° Açık
  • EURO
  • DOLAR

YAZ ATÖLYELERİ İÇİN KAYITLAR 15 HAZİRAN’DA BAŞLIYOR

Çankırı Belediyesi Fatih Sultan Mehmet Çocuk Akademisi, yaz atölyeleri için kayıt almaya hazırlanıyor. Yeni sezonun başvuruları 15-23 Haziran tarihleri arasında kabul edilecek. Başvurular, kontenjan ile sınırlı tutulacak. Kayıtlar, Devlet Bahçeli Parkı girişinde bulunan Akademi binasından alınacak. 7-12 yaş arası çocukların katılabileceği yaz atölyeleri Matematik, Bilim ve Uzay, Robot, İngilizce, Zekâ, Drama, Müzik, Gitar, Bağlama ve […]
Eğitim - 5 Haziran 2023 15:02 A A

Çankırı Belediyesi Fatih Sultan Mehmet Çocuk Akademisi, yaz atölyeleri için kayıt almaya hazırlanıyor. Yeni sezonun başvuruları 15-23 Haziran tarihleri arasında kabul edilecek. Başvurular, kontenjan ile sınırlı tutulacak. Kayıtlar, Devlet Bahçeli Parkı girişinde bulunan Akademi binasından alınacak.

7-12 yaş arası çocukların katılabileceği yaz atölyeleri Matematik, Bilim ve Uzay, Robot, İngilizce, Zekâ, Drama, Müzik, Gitar, Bağlama ve Piyano derslerinden oluşacak. Etkinlikler kapsamında çocuklara yönelik gezi ve eğitimler de düzenlenecek. Yaklaşık bir buçuk ay sürecek uygulamalı yaz atölyeleri 3 Temmuz’da başlayacak.

Eğitim - 15:02 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.