-6° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

YAYLAKENT DOĞALGAZ İLE BULUŞTU

Çankırı genelinde yürütülen doğalgaz çalışmaları kapsamında Orta İlçesi Yaylakent Beldesi de doğalgaz hizmetine kavuştu. Yaylakent Belediyesi hizmet binası önünde gerçekleştirilen Doğalgaz açılış törenine Ak Parti  Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu, Ak Parti İl Başkan Vekili Metin Küçükertan, İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Çıbık, Belde ve İlçe Belediye Başkanları, davetliler, belde halkı ve basın mensupları katıldı. Törende […]
Çankırı - 26 Temmuz 2022 13:53 A A

Çankırı genelinde yürütülen doğalgaz çalışmaları kapsamında Orta İlçesi Yaylakent Beldesi de doğalgaz hizmetine kavuştu. Yaylakent Belediyesi hizmet binası önünde gerçekleştirilen Doğalgaz açılış törenine Ak Parti  Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu, Ak Parti İl Başkan Vekili Metin Küçükertan, İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Çıbık, Belde ve İlçe Belediye Başkanları, davetliler, belde halkı ve basın mensupları katıldı.

Törende konuşan Belde Belediye Başkanı Kadir Dede; 25 Mayıs’ta kazı çalışmalarına başlandığını, 500 haneye gaz verebilecek durumda olduklarını, 130 hanenin doğalgaz abonelik işlemlerinin devem ettiğini, 03 Temmuz 2022’de gaz akışının sağlandığını, 25 Temmuz 2022 tarihinde resmi gaz açılışını gerçekleştirdiklerini ve söz verdikleri üzere doğalgaz hizmetini getirdiklerini, bu hizmetin gelmesinde özellikle emeği geçen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayip Erdoğan’a, Ak Parti Grup Başkan Vekili Av. Muhammed Emin Akbaşoğlu’na ve Milletvekilimiz Salim Çivitcioğlu’na ve tüm teşkilat mensuplarına ayrı ayrı  teşekkür ettiğini ifade ederek doğalgazın beldemize ve hanelerimize hayırlı olması dileklerinde bulundu.

Ak Parti Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu ise yaptığı konuşmada; söz verdikleri üzere Yaylakent Beldesi’ni doğalgaza kavuşturduklarını, verdikleri bütün sözleri bir bir yerine getirdiklerini belirterek, “Doğalgazımız belde halkımıza hayırlı olsun.” dedi. Çivitcioğlu ayrıca geçtiğimiz günlerde yeniden belde olan Dodurga’ya da yakın zamanda doğalgaz hizmetini getireceklerini ifade etti.

Çankırı - 13:53 A A
BENZER HABERLER