Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

YARIN, BENZİN MOTORİNDEN DAHA UCUZ OLACAK…

Akaryakıt fiyatlarının tüm dünyada düşmesinin ardından benzin litre fiyatında bu geceden itibaren geçerli olmak üzere bir indirim daha yapılıyor. Yarın sabah uyandığımızda benzin motorinden daha ucuz olacak. Rusya ve Suudi Arabistan arasındaki anlaşmazlığa bağlı olarak petrol fiyatlarında yaşanan düşüş, akaryakıt fiyatlarına da yansımaya devam ediyor. Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası’nın (EPGİS) yaptığı açıklamaya […]
Ekonomi - 13 Mart 2020 23:00 A A

Akaryakıt fiyatlarının tüm dünyada düşmesinin ardından benzin litre fiyatında bu geceden itibaren geçerli olmak üzere bir indirim daha yapılıyor. Yarın sabah uyandığımızda benzin motorinden daha ucuz olacak.

Rusya ve Suudi Arabistan arasındaki anlaşmazlığa bağlı olarak petrol fiyatlarında yaşanan düşüş, akaryakıt fiyatlarına da yansımaya devam ediyor. Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası’nın (EPGİS) yaptığı açıklamaya göre benzinin litre fiyatında bu geceden itibaren 51 Kuruşluk yeni bir indirime daha gidildi.

Bu geceden itibaren geçerli olacak son indirimle birlikte benzin litre fiyatında son üç günde 1 Lira 11 Kuruşluk bir indirim yapılmış oldu. Vatandaşlar arasında memnuniyetle karşılanan son benzin indiriminden sonra gözler motorin ve LPG’ye çevrildi.

Ekonomi - 23:00 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.