13° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

YAPRAKLI’DA BİR KÖY DAHA KARANTİNAYA ALINDI

Yapraklı’da bir köy daha karantinaya alındı. Yapraklı Kaymakamlığı ve İlçe Hıfzıssıhha Kurulu’nun köyde artan koronavirüs vakaları nedeniyle dün akşam saatlerinde aldığı karara göre Kirliakça köyü, 7 gün süreyle karantinaya alındı. Konu hakkında Kaymakamlık şu açıklamayı yaptı: “Koronavirüs (Covid-19) görülen vakaların artması sebebiyle İlçemiz Kirliakça Köyü, İlçe Hıfzıssıhha Kurulu’nun kararı ile 21.03.2021 günü saat 22:00’den itibaren […]
Çankırı - 22 Mart 2021 12:24 A A

Yapraklı’da bir köy daha karantinaya alındı. Yapraklı Kaymakamlığı ve İlçe Hıfzıssıhha Kurulu’nun köyde artan koronavirüs vakaları nedeniyle dün akşam saatlerinde aldığı karara göre Kirliakça köyü, 7 gün süreyle karantinaya alındı. Konu hakkında Kaymakamlık şu açıklamayı yaptı:

“Koronavirüs (Covid-19) görülen vakaların artması sebebiyle İlçemiz Kirliakça Köyü, İlçe Hıfzıssıhha Kurulu’nun kararı ile 21.03.2021 günü saat 22:00’den itibaren 7 gün süreyle karantinaya alınmış ve köyde karantina şartlarına uygun olarak her türlü tedbir alınarak uygulamaya geçilmiştir.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

Çankırı - 12:24 A A
BENZER HABERLER