reklam
reklam
DOLAR32,2226% 0.12
EURO34,9999% 0.4
STERLIN41,1207% 0.55
FRANG35,2776% 0.24
ALTIN2.420,91% 0,46
BITCOIN68.120,000.151
reklam

YAMANCA ASANSÖR ÇANKIRI BİRLİK SPOR ERKEK VOLEYBOL TAKIMINA İSİM SPONSORU OLDU

Yayınlanma Tarihi : Google News
YAMANCA ASANSÖR ÇANKIRI BİRLİK SPOR ERKEK VOLEYBOL TAKIMINA İSİM SPONSORU OLDU
reklam

Yamanca Asansör, Çankırı Birlikspor’un Erkek Voleybol Takımına İsim Sponsoru Oldu. 2020-2021 sezonunda Voleybol 2. Ligi’nde mücadele edecek olan Çankırı Birlikspor’un adı, Yamanca Asansör Çankırı Birlikspor oldu. Çankırı Birlikspor Kulübü, Yamanca Asansör ile Erkek Voleybol takımı için isim sponsorluğu anlaşması imzaladı.

Turuncu Siyahlı Kulübün Başkanı Talip Dönmez ve YAMANCA ASANSÖR SANAYİ TİC. LTD. ŞTİ Yönetim Kurlu Başkanı Cahit Yaman’ın bir araya geldiği toplantıda Birlikspor takımının yeni sezondaki adının Yamanca Asansör Çankırı Birlikspor olduğu açıklandı.

Karşılıklı imzalar atıldıktan sonra açıklamalarda bulunan Kulüp Başkanı Talip Dönmez, ” Salon sporlarında liglerde ilimizi temsil eden herhangi bir branş ve kulüp bulunmuyordu. Yönetim kurulu üyelerimizle birlikte salon sporlarına ağırlık vermemiz gerektiği konusunda görüş birliğine vararak, Voleybol branşını tescil ettirdik ve 2.lig’te yer almak için gerekli görüşmelerimizi yaptık. Güzel bir netice ile 2.lig’de Çankırı’yı temsil etme hakkını elde ettik. İsim sponsorluğu çalışmalarının yapıldığı dönemde ilk teklifi, kendi yönetim kurulu üyemiz Cahit Yaman Bey’e yaptık. O da bizim bu teklifimizi geri çevirmeyerek önemli bir fedakarlıkta bulundu. Böylece 2020-2021 sezonunda Voleybol 2. Ligi’nde mücadele edecek olan Çankırı Birlikspor’un adı, Yamanca Asansör Çankırı Birlikspor oldu.

Yönetim Kurulumuz adına Cahit Yaman Bey ve tüm çalışanlarına teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum. Başta şehrimiz ve bütün taraflar için hayırlı olsun” dedi.

reklam

YORUM YAP