20° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

YAĞMUR SUYU IZGARALARI YENİLENİYOR

Çankırı Belediyesi, şehir merkezinde bulunan yağmur suyu boy ızgaralarının tamiratlarına başladı. Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü, özelikle şehir merkezinde yoğun yağışlardan ve meydana gelebilecek taşkınlardan etkilenmemek için belirlediği yağmursuyu ızgaralarını daha verimli hale getirecek. Su ve Kanalizasyon Müdürlüğüne bağlı ekiplerin Abdülhalik Renda ve Cumhuriyet Mahallelerinden başladığı çalışma kapsamında; Şehit Uğur Hiçyılmaz ile Elif Caddelerinde bulunan yağmur […]
Çankırı - 10 Temmuz 2020 23:25 A A

Çankırı Belediyesi, şehir merkezinde bulunan yağmur suyu boy ızgaralarının tamiratlarına başladı. Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü, özelikle şehir merkezinde yoğun yağışlardan ve meydana gelebilecek taşkınlardan etkilenmemek için belirlediği yağmursuyu ızgaralarını daha verimli hale getirecek.

Su ve Kanalizasyon Müdürlüğüne bağlı ekiplerin Abdülhalik Renda ve Cumhuriyet Mahallelerinden başladığı çalışma kapsamında; Şehit Uğur Hiçyılmaz ile Elif Caddelerinde bulunan yağmur suyu boy ızgaraları yenilendi. Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, ekonomik ömrünü tamamlayan ızgaraların yenilenme çalışmalarının, yoğun yağışlarda üst kısımlardan gelen yağmur sularının düzgün bir şekilde deşarj edilmesi ve araç trafiğine engel olmaması açısından önemli olduğunu söyledi.

Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü tarafından şehrin farklı noktalarında tespit edilen yağmur suyu ızgaralarının tamiratları ve yenileme çalışmalarının devam edeceği bildirildi.

Çankırı - 23:25 A A
BENZER HABERLER