Açık
  • EURO
  • DOLAR

YAĞMUR KAZALARI DA BERABERİNDE GETİRDİ

Bugün saat 16:00 civarında meydana gelen trafik kazasında Şabanözü’nden Çankırı’ya gelen M.Y. idaresindeki tır Ecevit Yokuşu inişinde sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu yoldan çıkarak yolun altındaki tarlaya uçtu. Yeni yağmaya başlayan yağmurla kayganlaşan yolda meydana gelen kazada ölen ya da yaralanan olmaması yürekleri ferahlattı. Tır sürücüsü M.Y., “Kazanın nasıl olduğunu ben de anlayamadım, aracım zaten […]
Çankırı - 5 Ocak 2021 18:34 A A

Bugün saat 16:00 civarında meydana gelen trafik kazasında Şabanözü’nden Çankırı’ya gelen M.Y. idaresindeki tır Ecevit Yokuşu inişinde sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu yoldan çıkarak yolun altındaki tarlaya uçtu. Yeni yağmaya başlayan yağmurla kayganlaşan yolda meydana gelen kazada ölen ya da yaralanan olmaması yürekleri ferahlattı.

Tır sürücüsü M.Y., “Kazanın nasıl olduğunu ben de anlayamadım, aracım zaten boştu rampayı çıktım aşağıya doğru ineceğim sırada birden direksiyon hakimiyetini kaybettim. Tam karşımda yolun bana göre sol tarafında bulunan Jandarma aracının üzerine doğru gidiyordum. Onu kurtarmak için direksiyonu sağa kırdım ama tabi koca tır küçük araba gibi olmuyor bu sefer de yoldan çıktım ve aşağıya uçtum. Buna da şükür maddi hasarla atlattık kazayı, Allah korusun askerlerimize bir zarar verseydim vicdan azabından kurtulamazdım.” şeklinde konuştu.

Çankırı - 18:34 A A
BENZER HABERLER