Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

YABANİ OTLAR TEMİZLENİYOR

Çankırı Belediyesi’nin şehrin peyzaj alanlarında yabancı ve yabani ot ile mücadele çalışmaları devam ediyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerince Kucaklama Taşı mevkii ile Yapraklı yolu arasındaki refüjlerde başlatılan çalışmalar, tüm peyzaj alanlarında devam edecek. Çankırı’da yeşil alanlar, görüntü kirliliğine sebep olan ve dikilen bitkilerin sağlıklı büyümesini engelleyen yabani otlardan arındırılıyor. Bakıma alınan refüjler, kent estetiğine […]
Çankırı - 4 Mayıs 2020 16:44 A A

Çankırı Belediyesi’nin şehrin peyzaj alanlarında yabancı ve yabani ot ile mücadele çalışmaları devam ediyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerince Kucaklama Taşı mevkii ile Yapraklı yolu arasındaki refüjlerde başlatılan çalışmalar, tüm peyzaj alanlarında devam edecek.

Çankırı’da yeşil alanlar, görüntü kirliliğine sebep olan ve dikilen bitkilerin sağlıklı büyümesini engelleyen yabani otlardan arındırılıyor. Bakıma alınan refüjler, kent estetiğine uygun hale getiriliyor. Şehrin muhtelif alanlarında devam edecek olan yabani ot biçme ve temizleme çalışmaları, yaz ayları süresince de  koordineli bir şekilde yürütülecek.

Çankırı - 16:44 A A
BENZER HABERLER