14° Hafif yağmur
  • EURO
  • DOLAR

VOLEYBOLDAKİ TEMSİLCİMİZ ÇANKIRI BİRLİKSPOR YOLUNA DEVAM EDİYOR

      Çankırı Birlikspor Kulübü, 2021-2022 sezonunda da Voleybol Erkekler 2. Lig’inde mücadele edecek. 2020 yılında kurulan Çankırı Birlikspor ilk yılı olmasına rağmen büyük fedakarlıklar yaparak 2. Lig 2. grupta Çankırı’yı temsil etmişti. İlk yılında umduğunu bulamayan Çankırı temsilcisi, bu yıl Çankırılı sporculardan oluşan mütevazi bir takım kurdu.       Kulüp yetkililerinin verdiği […]
Genel - 5 Temmuz 2021 23:29 A A

      Çankırı Birlikspor Kulübü, 2021-2022 sezonunda da Voleybol Erkekler 2. Lig’inde mücadele edecek. 2020 yılında kurulan Çankırı Birlikspor ilk yılı olmasına rağmen büyük fedakarlıklar yaparak 2. Lig 2. grupta Çankırı’yı temsil etmişti. İlk yılında umduğunu bulamayan Çankırı temsilcisi, bu yıl Çankırılı sporculardan oluşan mütevazi bir takım kurdu.

      Kulüp yetkililerinin verdiği bilgilere göre, kulübün isim sponsorluğunu geçen sezon olduğu gibi bu yıl da Yamanca Asansör’ün yapacağı, Antrenör olarak da Engin Oğuz Koçu ile devam edileceği bildirildi. Çankırı Birlikspor Kulübü sezonun ilk antrenmanlarına önümüzdeki hafta içerisinde başlanacağını ve belirlenen bir tarihte açılış programı gerçekleşeceğini belirtti.

Genel - 23:29 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.