reklam
reklam
DOLAR32,1920% 0.01
EURO34,9349% 0.12
STERLIN41,0825% 0.09
FRANG35,1997% 0.16
ALTIN2.411,49% -2,04
BITCOIN67.408,22-3.647
reklam

VEKİLLERİMİZ 3 YILIN DEĞERLENDİRMESİNİ YAPTI

Yayınlanma Tarihi : Google News
VEKİLLERİMİZ 3 YILIN DEĞERLENDİRMESİNİ YAPTI
reklam

Ak Parti Grup Başkanvekili ve Çankırı Milletvekili Emin Akbaşoğlu ile Milletvekilimiz Salim Çivitcioğlu Koç Otel’de düzenlenen basın toplantısında, 24 Haziran 2018 seçimlerinin ardından geçen 3 yılda Çankırı’ya yapılan yatırımların değerlendirmesini yaptılar.

Milletvekillerimizin yanı sıra Ak Parti İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik, İl Gençlik Kolları Başkanı İsmail Çiftçi, İl Kadın Kolları Başkanı Melike Çilhan, Merkez İlçe Başkanı Bahri Kılıç, İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Çıbık, İl Genel Meclis üyeleri ve İlçe Belediye Başkanları’nın da katıldığı basın toplantısında açılış konuşmasını Ak Parti Çankırı İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik yaptı.

Çelik’in ardından bir konuşma yapan Ak Parti Grup Başkanvekili ve Çankırı Milletvekili Emin Akbaşoğlu CHP’ye ve Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yüklendi. Akbaşoğlu, konuşmasında “Sayın Kılıçdaroğlu neden Çankırı’ya saldırıyor? Çünkü Çankırı’da büyük hizmetler, büyük yatırımlar yapılıyor. Kendilerine Çankırı’dan bir karşılık bulamayınca fitneyle, fesatla, yalanla, iftirayla siyaset yapma yoluna gidiyorlar. Eyy Kılıçdaroğlu, Çankırı artık şaha kalkmıştır, Çankırı göç veren değil göç alan bir şehir haline gelmiştir. Cumhur İttifakı’nın kalesi olan Çankırı’mızı ve aziz Çankırı’lı hemşerilerimizi yalanlarınıza, dolanlarınıza, iftiralarınıza alet etmeye çalışmayın. Karşılık alamazsınız, siz ancak avucunuzu yalarsınız.” dedi

Akbaşoğlu ayrıca yapılması planlanan yeni hastane binasının da 400 yataklı olacağını eski hastanemizin mevcut 300 yatağıyla birlikte Çankırı’nın toplam 700 yatak kapasiteli bir hastaneye kavuşacağını da sözlerine ekledi. Akbaşoğlu’nun ardından söz alan Milletvekili Salim Çivitcioğlu ise 24 Haziran 2018 seçimlerinden bu yana Çankırı’ya kazandırdıkları yatırımları anlattı. Çankırı il merkezi, 11 ilçe, 3 belde ve 371 köyümüzün tamamını tek tek ziyaret ederek halkla bir araya geldiklerini, halkın sorun ve ihtiyaçlarını bizzat yerinde görüp gereken ne varsa yaptıklarını anlatan Çivitcioğlu, “3 yıllık zaman içerisinde şu ana kadar yapılan yatırımlarımızın toplam miktarı 1.490.990.928 TL’dir.” dedi

Eğitim, Sağlık, Çevre ve Şehircilik, Spor, Tarım, Orman, Altyapı, Sanayi ve Sosyal Koruma Kalkanı başlıkları altında yapılan tüm yatırımları kalem kalem açıklayan Çivitcioğlu, “Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır, Çankırı’mız her şeyin en iyisine layıktır. Önümüzde 2 yılımız daha var, bu 2 yılımızda da Çankırı’mızı daha iyi yerlere getirmek için aynı inanç ve heyecanla canla başla çalışmaya devam edeceğiz. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın.” dedi. Toplantı, basın mensuplarının sorularının ardından sona erdi.

reklam

YORUM YAP